24-pay-mark Created with Sketch.

Марі Краймбрері

6 жовтня 2019, нд. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 440 грн.
від 440 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Марі Краймбрері?

1. Марі називають self-made артистом нового покоління.
2. Вибухові хіти яскравої виконавиці подарують море енергії і драйву.
3. Живе спілкування із зіркою - найпотужніші враження цієї осені.

«МАЛА ТУТ» - це не назва концерту, це - факт, з яким в цьому році довелося змиритися навіть найзапеклішим критикам.

Не вимовляти її прізвище сьогодні можуть тільки від заздрості.

За минулий рік молода, але зухвала Краймбрері зуміла поламати всі можливі стереотипи, довівши що поняття «формат» просто відсутнє, якщо ти чесний, в першу чергу, з самим собою. Від поп-хіта «На тату» до коллаби з Гуфом, від нецензурної «Палево» до несамовитої AMORE - це все вона.

Вечірка з Марі Краймбрері: на танцполі буде тісно.

Пробиваючи дорогу до свого слухача, Марі Краймбрері починає викладати в YouTube кліпи на свої пісні. Хітові роботи швидко потрапляють в ротацію найбільших радіостанцій, звучать по ТБ. «Полюби мене п'яну», «Викликай таксі» - кожен новий трек стає стовідсотковим хітом. Абсолютно законно дівчина потрапляє в номінацію «Прорив року» на МУЗ-ТВ.

Сьогодні Марі співпрацює з продюсерським центром Velvet Music. Її кліпи б'ють рекорди за переглядами в YouTube. Співачку навперебій запрошують на головні модні вечірки країни і ближнього зарубіжжя.

Марі продовжує активну творчу діяльність. У 2018 випустила альбом «перевзувся» і вже працює над наступними проектами.

Замовити квитки рекомендуємо якомога швидше на concert.ua: можуть закінчитися.

Чекаємо всіх!

Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 грн. Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати The Harry Potter symphony 09 грудня 19:00, сб The Harry Potter symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter symphony Вже не хочу 09 грудня The Harry Potter symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія 24 грудня 17:00, нд Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеса, Одеська обласна філармонія від 300 грн. Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Вже не хочу 24 грудня Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеська обласна філармонія Придбати