24-pay-mark Created with Sketch.

Марі Краймбрері

6 жовтня 2019, нд. 20:00-22:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 440 ₴
від 440 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Марі Краймбрері?

1. Марі називають self-made артистом нового покоління.
2. Вибухові хіти яскравої виконавиці подарують море енергії і драйву.
3. Живе спілкування із зіркою - найпотужніші враження цієї осені.

«МАЛА ТУТ» - це не назва концерту, це - факт, з яким в цьому році довелося змиритися навіть найзапеклішим критикам.

Не вимовляти її прізвище сьогодні можуть тільки від заздрості.

За минулий рік молода, але зухвала Краймбрері зуміла поламати всі можливі стереотипи, довівши що поняття «формат» просто відсутнє, якщо ти чесний, в першу чергу, з самим собою. Від поп-хіта «На тату» до коллаби з Гуфом, від нецензурної «Палево» до несамовитої AMORE - це все вона.

Вечірка з Марі Краймбрері: на танцполі буде тісно.

Пробиваючи дорогу до свого слухача, Марі Краймбрері починає викладати в YouTube кліпи на свої пісні. Хітові роботи швидко потрапляють в ротацію найбільших радіостанцій, звучать по ТБ. «Полюби мене п'яну», «Викликай таксі» - кожен новий трек стає стовідсотковим хітом. Абсолютно законно дівчина потрапляє в номінацію «Прорив року» на МУЗ-ТВ.

Сьогодні Марі співпрацює з продюсерським центром Velvet Music. Її кліпи б'ють рекорди за переглядами в YouTube. Співачку навперебій запрошують на головні модні вечірки країни і ближнього зарубіжжя.

Марі продовжує активну творчу діяльність. У 2018 випустила альбом «перевзувся» і вже працює над наступними проектами.

Замовити квитки рекомендуємо якомога швидше на concert.ua: можуть закінчитися.

Чекаємо всіх!

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 600 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 650 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати