Маша і Ведмідь

20 квітня 2019, Сб. 13:00
Київський академічний театр ляльок Київ, вул. Грушевського, 1-а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Одного разу маленька дівчинка Маша, збираючи ягоди в лісі, заблукала і випадково потрапила в хатинку, де живе відлюдний Ведмідь.

Побувши удвох, і Маша, і Ведмідь стають справжніми друзями. Виявляється, що Ведмідь не такий вже і страшний лісовий звір, він просто самотній. Згодом Михайло Потапович звикає до дівчинки, а його життя набуває нових барв. Однак ... як і в народній казці, наші персонажі мають попрощатися, адже Маша так хоче повернутися додому, до своєї сім'ї. У нашому уявленні герої розлучаються друзями, які неодмінно будуть зустрічатися.

Інші дати

Маша і Ведмідь

27 квітня 2019 13:00

Київський академічний театр ляльок, Київ

Перейти до опису
від 80 грн.

Схожі події

Білосніжка і сім гномів 27 квітня 12:00, Сб Білосніжка і сім гномів Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Білосніжка і сім гномів Вже не хочу 27 квітня Білосніжка і сім гномів Одеський театр Опери та Балету Придбати Народження балерини 26 травня 12:00, Нд Народження балерини Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Народження балерини Вже не хочу 26 травня Народження балерини Одеський театр Опери та Балету Придбати Смарагдове місто 11 травня 12:00, Сб Смарагдове місто Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Смарагдове місто Вже не хочу 11 травня Смарагдове місто Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт 25 травня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 275 грн. Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Вже не хочу 25 травня Джаз для дітей в саду. інтерактивний концерт Ботанічний сад ім. Гришка Придбати