Подію скасовано

Марійка і ведмідь

21 - 31 березня 2020 13:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Київський театр ляльок

Також Ви маєте змогу обміняти свій квиток на майбутні події театру, звернувшись до каси театру.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Одного разу маленька дівчинка Маша, збираючи ягоди в лісі, заблукала і випадково потрапила в хатинку, де живе відлюдний Ведмідь.

Побувши удвох, і Маша, і Ведмідь стають справжніми друзями. Виявляється, що Ведмідь не такий вже і страшний лісовий звір, він просто самотній. Згодом Михайло Потапович звикає до дівчинки, а його життя набуває нових барв. Однак ... як і в народній казці, наші персонажі мають попрощатися, адже Маша так хоче повернутися додому, до своєї сім'ї. У нашому уявленні герої розлучаються друзями, які неодмінно будуть зустрічатися.

Схожі події

Живі дракони та Чарівні дерева 07 червня 10:00, Нд Живі дракони та Чарівні дерева Київ, ВДНГ від 120 грн. Живі дракони та Чарівні дерева Вже не хочу 07 червня Живі дракони та Чарівні дерева ВДНГ Придбати Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 25.07.2020 Весняна казка Весняна казка 2 Події Весняна казка 28.03 - 18.07.2020