Марія Чайковська

25 серпня 2018, Сб. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської?

1. Красива дівчина, яка грає на фортепіано і чуттєво співає свої власні пісні про головне. Що може бути краще?
2. Заспівати всім разом улюблені пісні і ще раз прожити ті спогади, що накопичилися за час розлуки зі співачкою.
3. Знову або вперше сповна відчути особливу магію, яка народжується тільки на живих концертах Чайковської.

25 серпня в Зеленому театрі - ніжна, неймовірно талановита і неповторна Марія Чайковська. Не пропустіть найбільш чуттєвий вечір сезону!

Марія виступить із програмою «Вірити в любов», до якої ввійдуть нові і вже добре знайомі пісні. Світ навколо змінюється щодня. Панянки в кринолінах і лицарі тепер лише на полотнах художників. Незмінне одне: відчуття, яке в будь-якому куточку планети, на будь-якій мові виражається однаково. Тому що це - любов. Викликаючи щирий трепет, вона входить у серця, змушуючи згадати про ніжність і турботу. Любов здатна призупинити божевільний темп життя і запалити в грудях справжнє полум'я.

Саме таким - щирим і справжнім буде вечір із Марією Чайковською. Жодної фальшивої ноти, жодної підробної емоції. І думки - тільки про те, що по-справжньому цінне і важливе. Проблеми і турботи на декілька годин відійдуть в небуття. Залишаться зірки, небо, літо і вона - чуттєва і дивовижна, Марія Чайковська. Пробудіть у собі романтика - приходьте на концерт. До зустрічі!

Схожі події

Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Палац Спорту, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Палац Спорту Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати