Марія Чайковська

16 грудня 2018, Нд. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської?

1. Красива дівчина, яка грає на фортепіано і чуттєво співає свої власні пісні про головне. Що може бути краще?
2. Заспівати всім разом улюблені пісні і ще раз прожити ті спогади, що накопичилися за час розлуки зі співачкою.
3. Знову або вперше сповна відчути особливу магію, яка народжується тільки на живих концертах Чайковської.

16 грудня в Одеській обласній філармонії - ніжна, неймовірно талановита і неповторна Марія Чайковська. Не пропустіть найбільш чуттєвий вечір сезону!

Марія виступить із програмою «Вірити в любов», до якої ввійдуть нові і вже добре знайомі пісні. Світ навколо змінюється щодня. Панянки в кринолінах і лицарі тепер лише на полотнах художників. Незмінне одне: відчуття, яке в будь-якому куточку планети, на будь-якій мові виражається однаково. Тому що це - любов. Викликаючи щирий трепет, вона входить у серця, змушуючи згадати про ніжність і турботу. Любов здатна призупинити божевільний темп життя і запалити в грудях справжнє полум'я.

Саме таким - щирим і справжнім буде вечір із Марією Чайковською. Жодної фальшивої ноти, жодної підробної емоції. І думки - тільки про те, що по-справжньому цінне і важливе. Проблеми і турботи на декілька годин відійдуть в небуття. Залишаться зірки, небо, літо і вона - чуттєва і дивовижна, Марія Чайковська. Пробудіть у собі романтика - приходьте на концерт. До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати