Марія Чайковська

16 грудня 2018, Нд. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської?

1. Красива дівчина, яка грає на фортепіано і чуттєво співає свої власні пісні про головне. Що може бути краще?
2. Заспівати всім разом улюблені пісні і ще раз прожити ті спогади, що накопичилися за час розлуки зі співачкою.
3. Знову або вперше сповна відчути особливу магію, яка народжується тільки на живих концертах Чайковської.

16 грудня в Одеській обласній філармонії - ніжна, неймовірно талановита і неповторна Марія Чайковська. Не пропустіть найбільш чуттєвий вечір сезону!

Марія виступить із програмою «Вірити в любов», до якої ввійдуть нові і вже добре знайомі пісні. Світ навколо змінюється щодня. Панянки в кринолінах і лицарі тепер лише на полотнах художників. Незмінне одне: відчуття, яке в будь-якому куточку планети, на будь-якій мові виражається однаково. Тому що це - любов. Викликаючи щирий трепет, вона входить у серця, змушуючи згадати про ніжність і турботу. Любов здатна призупинити божевільний темп життя і запалити в грудях справжнє полум'я.

Саме таким - щирим і справжнім буде вечір із Марією Чайковською. Жодної фальшивої ноти, жодної підробної емоції. І думки - тільки про те, що по-справжньому цінне і важливе. Проблеми і турботи на декілька годин відійдуть в небуття. Залишаться зірки, небо, літо і вона - чуттєва і дивовижна, Марія Чайковська. Пробудіть у собі романтика - приходьте на концерт. До зустрічі!

Схожі події

Tyga 18 серпня. 18 серпня 22:00, Нд Tyga 18 серпня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 800 грн. Tyga 18 серпня. Вже не хочу 18 серпня Tyga 18 серпня. Нічний клуб Ibiza Придбати Музика на вертолітному майданчику 30 серпня 19:30, Пт Музика на вертолітному майданчику Київ, Вертолетная площадка від 290 грн. Музика на вертолітному майданчику Вже не хочу 30 серпня Музика на вертолітному майданчику Вертолетная площадка Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати