Марія Чайковська

16 грудня 2018, Нд. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської?

1. Красива дівчина, яка грає на фортепіано і чуттєво співає свої власні пісні про головне. Що може бути краще?
2. Заспівати всім разом улюблені пісні і ще раз прожити ті спогади, що накопичилися за час розлуки зі співачкою.
3. Знову або вперше сповна відчути особливу магію, яка народжується тільки на живих концертах Чайковської.

16 грудня в Одеській обласній філармонії - ніжна, неймовірно талановита і неповторна Марія Чайковська. Не пропустіть найбільш чуттєвий вечір сезону!

Марія виступить із програмою «Вірити в любов», до якої ввійдуть нові і вже добре знайомі пісні. Світ навколо змінюється щодня. Панянки в кринолінах і лицарі тепер лише на полотнах художників. Незмінне одне: відчуття, яке в будь-якому куточку планети, на будь-якій мові виражається однаково. Тому що це - любов. Викликаючи щирий трепет, вона входить у серця, змушуючи згадати про ніжність і турботу. Любов здатна призупинити божевільний темп життя і запалити в грудях справжнє полум'я.

Саме таким - щирим і справжнім буде вечір із Марією Чайковською. Жодної фальшивої ноти, жодної підробної емоції. І думки - тільки про те, що по-справжньому цінне і важливе. Проблеми і турботи на декілька годин відійдуть в небуття. Залишаться зірки, небо, літо і вона - чуттєва і дивовижна, Марія Чайковська. Пробудіть у собі романтика - приходьте на концерт. До зустрічі!

Схожі події

David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Scream Inc. plays Metallica 04 грудня 19:00, Пт Scream Inc. plays Metallica Київ, Палац спорту від 350 грн. Scream Inc. plays Metallica Вже не хочу 04 грудня Scream Inc. plays Metallica Палац спорту Придбати