24-pay-mark Created with Sketch.

Марія Чайковська. Теплий концерт на терасі

23 вересня 2020, ср. 19:00
Тераса "Д12" Київ, вул. Десятинна, 12
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Чарівна Марія Чайковська в Києві. 23 вересня на терасі D12 в Києві відбудеться атмосферний осінній концерт Марії Чайковської.

Чому варто піти на концерт Марії Чайковської в Києві?

  1. Улюблені пісні, що викликають приємні «мурахи».
  2. Спокусливі звуки клавіш та магічний вокал.
  3. Сила щирого кохання, що наповнює все навкруги.

Марія Чайковська з теплим концертом на терасі в Києві

23 вересня чарівна й талановита Марія Чайковська – з великим теплим концертом на терасі D12. Ваша улюблена авторка, співачка й піаністка знов вийде на сцену, щоб викликати неймовірні емоції та щирі переживання. Тендітна дівчина з проникливим голосом знов наповнить серця романтикою.

Кількість місць обмежена. Замовте квитки просто зараз!

Творчість, що хвилює й надихає: зустрічайте неймовірну Марію Чайковську на терасі D12

На концерті у чарівному виконанні Марії Чайковської пролунають популярні і нові композиції. І кожна з них – про головне почуття, що керує людиною впродовж життя – про кохання.

Живі виступи Марії Чайковської – це дивовижна атмосфера, що утворюється з магічних мелодій, розкішного вокалу й справжніх емоцій. П’янкий букет огортає душу й дарує натхнення.

Приходьте слухати серцем.

Де купити квитки на концерт Марії Чайковської в Києві?

Замовити квитки на концерт Марії Чайковської на терасі D12 ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Це подія з обмеженою кількістю місць відповідно до карантинних норм. У продажу всього 300 квитків – покваптеся взяти свій.

Схожі події

Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати