Марія Чайковська

8 березня 2020, Нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
PMK
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Марія Чайковська з великим святковим концертом у Atlas

Пісні сповнені краси та жіночої сили, тендітність та сталева міцність, магія, котра пробуджує в нас здатність слухати серцем... Ми чекали на її повернення два роки! Вже зовсім незабаром 8 березня у клубі Atlas знову зазвучить ніжний голос Марії Чайковської в рамках нової програми «Парус».

Назва програми присвячена однойменній композиції, яку співачка, піаністка та авторка пісень презентує у лютому. Марія Чайковська – і є те вітрило, яке за допомогою чарівної музики забере вас у подорож по морю спогадів, наповнених хвилями нових омріяних подій.

Кожен ранок і вечір приходить та йде сонце, але його світанки і заходи ніколи не бувають однаковими. Так і пісні Марії завжди звучать по-різному наживо на її виступах.

«Мурахи - ваш вихід!» саме так з гумором кажуть шанувальники про музику Чайковської.

Відчуйте наживо нове дихання весни, ніжне очікування натхнення, диво від близькості зустрічі після довгої розлуки, чарівну красу кохання під улюблені й нові пісні Марії Чайковської у святковій програмі до 8 березня.

Марія Чайковська у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-08 в 19:00 на локації ATLAS, Київ.
Ви можете придбати квитки на Марія Чайковська на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати