Марія Чайковська

8 березня 2020, Нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Марія Чайковська з великим святковим концертом у Atlas

Пісні сповнені краси та жіночої сили, тендітність та сталева міцність, магія, котра пробуджує в нас здатність слухати серцем... Ми чекали на її повернення два роки! Вже зовсім незабаром 8 березня у клубі Atlas знову зазвучить ніжний голос Марії Чайковської в рамках нової програми «Парус».

Назва програми присвячена однойменній композиції, яку співачка, піаністка та авторка пісень презентує у лютому. Марія Чайковська – і є те вітрило, яке за допомогою чарівної музики забере вас у подорож по морю спогадів, наповнених хвилями нових омріяних подій.

Кожен ранок і вечір приходить та йде сонце, але його світанки і заходи ніколи не бувають однаковими. Так і пісні Марії завжди звучать по-різному наживо на її виступах.

«Мурахи - ваш вихід!» саме так з гумором кажуть шанувальники про музику Чайковської.

Відчуйте наживо нове дихання весни, ніжне очікування натхнення, диво від близькості зустрічі після довгої розлуки, чарівну красу кохання під улюблені й нові пісні Марії Чайковської у святковій програмі до 8 березня.

Марія Чайковська у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-08 в 19:00 на локації ATLAS, Київ.
Ви можете придбати квитки на Марія Чайковська на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)