СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ
24 квітня 2020, Пт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Марія Чайковська

Галерея

Про подiю

Марія Чайковська в Харкові! Чекаємо на вас 24 квітня о 19:00 у Палаці студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого.

Ви можете купити квитки на Марія Чайковська на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Марія Чайковська з великим святковим концертом в Харкові.

Пісні, повні краси і жіночої сили, крихкості і сталевий міцності, магії, яка пробуджує в нас здатність слухати серцем... Ми чекали її повернення цілих два роки! Вже зовсім скоро 24 квітня в Палаці Студентів ім. Я. Мудрого знову зазвучить ніжний голос Марії Чайковської в рамках нової програми «Парус».

Назва програми присвячено однойменної композиції, яку співачка, піаністка і автор пісень представить в лютому. Марія Чайковська – і є той парус, який за допомогою чарівної музики забере вас в подорож по морю спогадів, наповнених хвилями нових бажаних мрій.

Кожного ранку і вечора приходить і йде сонце, але його світанки і заходи ніколи не бувають однаковими. Так і пісні Марії завжди звучать в її виконанні по-різному на живих концертних виступах.
«Мурашки – ваш вихід!», – саме так з гумором кажуть шанувальники про музику Чайковської.
Відчуйте наживо нове дихання весни, ніжне очікування чарівництва, чудо від близькості після тривалої розлуки, чарівну красу любові під найпопулярніші і нові пісні Марії Чайковської.