Зірки DOC: Марія до Каллас

16 жовтня 2018, Вт. 19:30
Баттерфляй DeLuxe Червоний зал Київ, вул. Антоновича, 50
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №1 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №2 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №3 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №4 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №5 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №6 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №7 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №8 picture
Зірки DOC: Марія до Каллас у Києві - фото №9 picture

Про подiю

16 жовтня в кінотеатрі Батерфляй DeLuxe відбудеться спеціальний допрем'єрний показ нового документального фільму про одну з найвеличніших оперних співачок XX століття – "Марія до Каллас".

Уперше після 40 років мовчання всесвітньо відома оперна діва дала дозвіл на інтерв'ю. Рідкісні зйомки, архівні фотографії, особисті кадри - це говорить сама історія, говорить сама Марія Каллас, а разом з нею Мерилін Монро, Ален Делон, Ів Сен-Лоран, Дж. Ф. Кенеді, Лукіно Вісконті, Уінстон Черчіль, Грейс Келлі, Ліз Тейлор та інші.

У фільмі "Марія до Каллас" немає дикторів або запрошених експертів – вона говорить за себе сама. У фільмі представлені її інтерв'ю різних років, багато з яких публікуються лише уперше, а також листи, адресовані першому чоловікові і Арістотелю Онассісу. Серед рідкісних матеріалів, використаних для фільму, – відеоплівки, таємно зроблені прихильниками Каллас в оперних театрах і на важливих заходах, наприклад: Лондонські концерти, "Норма" у 1965 році, зворушливі виступи прощального туру Марії Каллас. Звичайно, фільм не обходить стосунки Каллас з Онассісом, дуже зворушливо відтворюючи ці відносини, які стали для співачки непростим випробуванням.

Саундтрек фільму складається з рідкісних і неопублікованих записів, наданих близькими великої оперної співачки і шанувальниками її таланту. У фільмі представлена унікальна колекція відео-, фото- і аудіо-матеріалів, більша частина з яких побачать світ уперше.

Упродовж трьох років режисер Том Вольф подорожував світом у пошуках рідкісних архівів. Зібрані матеріали стали основою для грандіозної виставки, що відбулася восени 2017 року в Парижі і трьох книг. Документаліст Том Вольф буквально обожнює Марію Каллас, але її любить і весь небайдужий до опери світ.

Фільм "Марія до Каллас" був представлений на Міжнародному кінофестивалі у Торонто, а в Україні буде демонструватися в рамках проекту "Зірки DOC".

Проект "Зірки DOC" – це серія найновіших документальних фільмів про видатних митців сучасності! Мистецтво, кіно, театр, музика, наука – найкращі документальні фільми світового прокату тепер і в Україні!

Схожі події

Friends - на великому екрані 10 квітня 19:00, Ср Friends - на великому екрані Київ, Будинок Кіно від 130 грн. Friends - на великому екрані Вже не хочу 10 квітня Friends - на великому екрані Будинок Кіно Придбати Серіал #Школа. Останній фан-тур 21 квітня 17:00, Нд Серіал #Школа. Останній фан-тур Київ, Палац культури КПІ від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 21 квітня Серіал #Школа. Останній фан-тур Палац культури КПІ Придбати Серіал #Школа. Останній фан-тур 16 квітня 18:00, Вт Серіал #Школа. Останній фан-тур Дніпро, БК Машинобудівельників від 150 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 16 квітня Серіал #Школа. Останній фан-тур БК Машинобудівельників Придбати Німе кіно і Джаз - Цирк 05 квітня 20:00, Пт Німе кіно і Джаз - Цирк Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Цирк Вже не хочу 05 квітня Німе кіно і Джаз - Цирк Будинок архітектора Придбати