Джазовий понеділок. Мар'яна Головко та Павло Ігнатьєв

19 серпня 2019, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Джазовий понеділок. Мар'яна Головко та Павло Ігнатьєв у Києві - фото №1 Джазовий понеділок. Мар'яна Головко та Павло Ігнатьєв у Києві

Про подiю

19-го серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday - Мар’яна Головко & Павло Ігнатьєв!

Виступ одного з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України Павла Ігнатьєва та чарівної співачки і актриси Мар’яни Головко - рідкісна подія, яку не варто пропускати!

• вишукана пара роялю та вокалу
• твори від джазових до авторських
• оригінальні арт-поп та crossover-композиції
• синтез академічної школи та нетрадиційного репертуару
• затишний вечір у супроводі якісної музики

Співачка та актриса Мар’яна Головко, відома публіці за кількома великими проектами - від академічної солістки музично-театральної формації Nova Opera до джазових, фанкових, акустичних та інших мотивів в авторському шоу “Клуб благородних співачок”.

Павло Ігнатьєв імпровізатор та віртуоз підкорив українську аудиторію своєю авторською музикою та джазовими інтерпретаціями.

Їхня пара на сцені з простої комбінації роялю та вокалу переростає в багатий на емоції та зміст досвід для гостей концерту. В рамках концерту 19-го серпня вони повернуться до своїх колишніх напрацювань, а також виконають деякі свіжі авторські композиції та джазові стандарти.

Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності. Компанія друзів, апетитні страви, пляшечка ігристого, якісна музика. Джазовий Понеділок - гарний початок тижня в затишному місці.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати