24-pay-mark Created with Sketch.

“Народжена в серпні”: Марта Липчей. Перший сольний концерт

24 травня 2024, пт. 19:00-21:00
V’YAVA Київ, пр. Глушкова, 1
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

“Народжена в серпні”:24 травня Марта Липчей з першим великим сольним шоу!

Вперше! Українська поп-рок співачка дасть великий сольний концерт, який пройде під відкритим небом в атмосферному арт-просторі V`YAVA.

Шоу відбудеться на підтримку дебютного альбому співачки “Народжена в серпні”, який вийде напередодні. Гості вечора першими почують нові пісні артистки, а також добре відомі треки у роковому звучанні та в супроводі музикантів, серед яких: «Там де ти», «Ти моя скеля», «Міраж»,«Говори», «Не забувай», «Волю в кулак» та інші.

Режисеркою концерту стане іменита Катя Царик, на рахунку якої постановки музичних премій, телевізійних проектів та створення кліпів. Глядачів вечора чекає шоу, сповнене енергії, потужного живого звуку та пісень, що повертають віру у завтрашній день.

Всього за рік сольної карʼєри Марта Липчей виросла до зрілої, безстрашної виконавиці, кожне творче висловлювання якої повне змісту. Її голос зазвучав в найскладніший період нашої країни, що пришвидшило дорослішання артистки як на сцені, так і в реальному житті. Допомога війську, виступи на фронті та активна соціальна позиція відзеркалюються у кожній пісні альбому “Народжена в серпні”, а її творча та особистісна еволюція відчувається крізь рядки.

Приходь насолодитися першим сольним шоу молодої української рок-зірки Марти Липчей та її шаленою енергією, що лікує від безсилля.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 15:00, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ 04 серпня 20:30, нд NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Дніпро, Best River Resort BARTOLOMEO від 690 ₴ NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 04 серпня NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Best River Resort BARTOLOMEO Придбати