MARU. Презентація альбому

7 грудня 2018, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

MARU. Презентація альбому у Києві - фото №1 MARU. Презентація альбому у Києві

Про подiю

Чому варто піти на концерт MARU?

1. MARU варто слухати наживо, в музиці багато експресії та імпровізації.
2. Це барвисте, часом театралізоване дійство.
3. MARU - це нова українська музика, без рамок і обмежень у виконанні одних із найкращих музикантів країни.

7 грудня група MARU виступить у Києві!

У жовтні відбувся реліз другого студійного альбому супергрупи MARU під назвою POMPIDOU, а вже 7 грудня у столичному Caribbean Club музиканти готові представити його на великому сольному концерті.

Новий альбом POMPIDOU вийшов різноплановим і багатогранним. Як заявляють самі музиканти, музичну паралель із центром сучасного мистецтва вони провели, дивлячись на різноманітність зробленого ними матеріалу. Звучання другого альбому стало більш електронним, у записах з'явилися нові інструменти, самі пісні за формою стали більш лаконічними, не втративши при цьому глибини свого змісту. Усі композиції, за винятком однієї англомовної, написані українською мовою.

"Нас часто запитують про жанр, але хіба завжди можна підпорядкувати жанру те, що народжується природно? Так, ми музиканти з класичною освітою, більшість із нас - з джазовим бекграундом, при цьому ми надихаємось і тим, що відбувається в сучасному світі, це все нашаровується і виходить щось еклектичне. Тому ми думаємо, що варто сприймати це як сучасне мистецтво - поза рамками і жанрами", - говорить Денис Дудко, лідер проекту.

7 грудня супергрупа MARU представить свій центр сучасного мистецтва на сцені Caribbean Club. На концерті будуть виконані всі пісні нового альбому, а також композиції з першої платівки гурту, що вийшла рівно рік тому.

"На цьому концерті прозвучить повністю новий альбом POMPIDOU в повноцінному звучанні. Також ми зіграємо більшість пісень із першого альбому, але, як завжди, будуть ще й сюрпризи!" - ділиться Дудко.

Кожен концерт MARU - ні на що не схожий музичний, і навіть театралізований виступ. Що підготують музиканти цього разу - поки тримається в секреті. Один з улюблених художників музикантів Пабло Пікассо казав: "Художник малює не те, що бачить, а те, що відчуває".

Приходьте відчувати музику разом із MARU! 7 грудня, Caribbean Club.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати