24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Марія Єфросиніна. Нам є про що поговорити

25 жовтня 2023, ср. 19:00
ККЗ Арена-центр Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46
від 290 грн.
від 290 грн.

Про подiю

Концерти Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити» в українських містах відбудуться з 20 жовтня по 30 жовтня 2023 року.

Чому варто піти на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

  1. Відома українська телеведуча та громадська діячка.
  2. Нова актуальна програма.
  3. Корисний досвід та приємне дружнє спілкування.

Марія Єфросиніна з програмою «Нам є про що поговорити» у вашому місті

Марія Єфросиніна – знаменита телеведуча, акторка, чия громадська діяльність пов’язана з відстоюванням гендерної рівності та боротьбою з насильством. Марія є почесною посолкою ООН, співзасновницею серії заходів Charity weekend, авторкою і ведучою проєктів на каналі «Ваша Маша» в YouTube.

Важлива зустріч, що допоможе віднайти складний психологічний баланс

Нова програма Марії Єфросиніної «Нам є про що поговорити» – це справжній порятунок для всіх жінок, які сьогодні переживають найполярніші емоції. Як у цьому вирі подій віднайти себе та зберегти власне ментальне й психічне здоров’я, – про це і багато іншого ви поговорите з натхненницею мільйонів Марією Єфросиніною. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

Обрати своє місто та одразу замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати DOROFEEVA 09 грудня 19:00, сб DOROFEEVA Київ, Stereo Plaza від 900 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 09 грудня DOROFEEVA Stereo Plaza Придбати Рок балади при свічках 09 грудня 19:00, сб Рок балади при свічках Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Рок балади при свічках Вже не хочу 09 грудня Рок балади при свічках Будинок Кіно Придбати