24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Марія Єфросиніна. Нам є про що поговорити

26 жовтня 2023, чт. 19:00-21:00
Event Hall на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська 24-26
від 290 ₴
від 290 ₴

Про подiю

Концерти Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити» в українських містах відбудуться з 20 жовтня по 30 жовтня 2023 року.

Чому варто піти на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

  1. Відома українська телеведуча та громадська діячка.
  2. Нова актуальна програма.
  3. Корисний досвід та приємне дружнє спілкування.

Марія Єфросиніна з програмою «Нам є про що поговорити» у вашому місті

Марія Єфросиніна – знаменита телеведуча, акторка, чия громадська діяльність пов’язана з відстоюванням гендерної рівності та боротьбою з насильством. Марія є почесною посолкою ООН, співзасновницею серії заходів Charity weekend, авторкою і ведучою проєктів на каналі «Ваша Маша» в YouTube.

Важлива зустріч, що допоможе віднайти складний психологічний баланс

Нова програма Марії Єфросиніної «Нам є про що поговорити» – це справжній порятунок для всіх жінок, які сьогодні переживають найполярніші емоції. Як у цьому вирі подій віднайти себе та зберегти власне ментальне й психічне здоров’я, – про це і багато іншого ви поговорите з натхненницею мільйонів Марією Єфросиніною. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

Обрати своє місто та одразу замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Один в Каное 04 липня 18:30, чт Один в Каное Луцьк, РЦ «Промінь» від 190 ₴ Один в Каное Вже не хочу 04 липня Один в Каное РЦ «Промінь» Придбати Музичні хіти світового кіно 19.06 Музичні хіти світового кіно Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 290 ₴ Музичні хіти світового кіно 19.06 Музичні хіти світового кіно Одеський театр Опери та Балету Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ 19 червня 18:00, ср МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ "ТИ" [РОМАНТИКА] Дніпро, ПК Шинник від 700 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ Вже не хочу 19 червня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ "ТИ" [РОМАНТИКА] ПК Шинник Придбати Чому це так!» 19 червня 18:00, ср Чому це так!» Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 ₴ Чому це так!» Вже не хочу 19 червня Чому це так!» Одеська обласна філармонія Придбати