24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

Марія Єфросиніна. Нам є про що поговорити

від 290 ₴

Про подiю

Концерти Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити» в українських містах відбудуться з 20 жовтня по 30 жовтня 2023 року.

Чому варто піти на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

  1. Відома українська телеведуча та громадська діячка.
  2. Нова актуальна програма.
  3. Корисний досвід та приємне дружнє спілкування.

Марія Єфросиніна з програмою «Нам є про що поговорити» у вашому місті

Марія Єфросиніна – знаменита телеведуча, акторка, чия громадська діяльність пов’язана з відстоюванням гендерної рівності та боротьбою з насильством. Марія є почесною посолкою ООН, співзасновницею серії заходів Charity weekend, авторкою і ведучою проєктів на каналі «Ваша Маша» в YouTube.

Важлива зустріч, що допоможе віднайти складний психологічний баланс

Нова програма Марії Єфросиніної «Нам є про що поговорити» – це справжній порятунок для всіх жінок, які сьогодні переживають найполярніші емоції. Як у цьому вирі подій віднайти себе та зберегти власне ментальне й психічне здоров’я, – про це і багато іншого ви поговорите з натхненницею мільйонів Марією Єфросиніною. До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Марії Єфросиніної з програмою «Нам є про що поговорити»?

Обрати своє місто та одразу замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua.

Схожі події

МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру 22.06, 06.07 Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру Київ від 300 ₴ Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру 22.06, 06.07 Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні оркестру Придбати