Машина Времени

5 грудня 2019, Чт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 2200 грн.
від 2200 грн.

Галерея

Про подiю

5-го грудня в Києві відбудеться концерт культового гурту Машина Времени. На сцені в Палаці «Україна» в рамках туру буде представлена програма, присвячена 50-річчю творчої діяльності рокерів!

Чому варто піти на концерт гурту Машина Времени?

  1. Привітати культовий гурт з 50-річчям.
  2. Наживо почути пісні, які колись припали до душі раз і назавжди.
  3. Переконатися, що «не стоит прогибаться под изменчивый мир».

Макаревич і Машина Времени

Про них ми знаємо давно. Іноді сприймаємо їхню музику як щось дуже звичне. Але ж насправді, це – диво. Адже не багато гуртів можуть похвалитися 50-річною творчою історією. Усі 50 років Машина Времени провели в постійних концертах, гастролях та записах альбомів.

Одного разу гурт заявив про себе так, що й досі про нього говорять, а численні прихильники люблять їх та шанують вже багато років. На концертах Машина Времени виконують пісні, написані як у 1976 році, так і в 2016 році – аудиторія хором співає ті й інші.

Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфрємов – не розлучаються вже сорок років. Разом із ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич, Олександр Льовочкін і Олександр Дітковський. А більшість колишніх учасників – це співавтори легенди, яскраві особистості, які зробили колосальний внесок в історію гурту.

Гурт Машина Времени в Палаці «Україна»

Протягом усього року Машина Времени святкує гастролями свій ювілей. А до України гурт приїхав уперше на початку 80-х років. Відтоді, здається, не було й року, коли музиканти не виступили б тут усі разом або з сольними проєктами. Можливо, далі на нас чекає новий розділ історії легендарного гурту Машина Времени.

Де купити квитки на концерт гурту машина времени в києві?

Замовте квитки на Concert.ua онлайн або з кур'єрською доставкою. Сплатіть карткою на сайті або готівкою кур'єру. Також бридбати або викупити заздалегідь заброньований квиток ви можете в квитковому офісі.

Артисти

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати