Машина Времени

14 червня 2020, Нд. 19:00
!FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 800 грн.
від 800 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Машина Времени?

  1. Привітати культовий гурт з 50-річчям.
  2. Наживо почути пісні, які колись припали до душі раз і назавжди.
  3. Переконатися, що «не стоит прогибаться под изменчивый мир».

Макаревич і Машина Времени

Про них ми знаємо давно. Іноді сприймаємо їхню музику як щось дуже звичне. Але ж насправді, це – диво. Адже не багато гуртів можуть похвалитися 50-річною творчою історією. Усі 50 років Машина Времени провели в постійних концертах, гастролях та записах альбомів.

Одного разу гурт заявив про себе так, що й досі про нього говорять, а численні прихильники люблять їх та шанують вже багато років. На концертах Машина Времени виконують пісні, написані як у 1976 році, так і в 2016 році – аудиторія хором співає ті й інші.

Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфрємов – не розлучаються вже сорок років. Разом із ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич, Олександр Льовочкін і Олександр Дітковський. А більшість колишніх учасників – це співавтори легенди, яскраві особистості, які зробили колосальний внесок в історію гурту.

Гурт Машина Времени у Львові

Протягом усього року Машина Времени святкує гастролями свій ювілей. А до України гурт приїхав уперше на початку 80-х років. Відтоді, здається, не було й року, коли музиканти не виступили б тут усі разом або з сольними проєктами. Можливо, далі на нас чекає новий розділ історії легендарного гурту Машина Времени.

Де купити квитки на концерт гурту Машина времени у Львові?

Замовте квитки на Concert.ua онлайн або з кур'єрською доставкою. Сплатіть карткою на сайті або готівкою кур'єру. Також бридбати або викупити заздалегідь заброньований квиток ви можете в квитковому офісі.