Машина Времени

7 грудня 2019, Сб. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 800 грн.
від 800 грн.

Галерея

Про подiю

Машина Времени в Одеса! Чекаємо на вас 2019-12-07 в 19:00 на локації Театр музкомедії, Одеса.

Чому варто піти на концерт гурту «Машина Времени»?

1. Привітати культову групу з 50-річчям.
2. Наживо почути пісні, які колись запали нам у серце раз і назавжди.
3. Знову на прикладі самих музикантів переконатися, що «не стоит прогибаться под изменчивый мир».

«Машина Времени» виступить у Театрі Музкомедії в рамках туру, присвяченого 50 ювілею групи!

Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх стільки ж, скільки пам'ятаємо себе. Часом сприймаємо їх як належне. Але ж насправді це – диво. Багато ви знаєте груп, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки живуть...

Причому це чесний ювілей. Тобто не той випадок, коли музиканти блищали кілька років у сімдесяті й потім довгі роки знати одне одного не хотіли – ні, всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах. Без перерв і сходів-розвалів.

Причому це творчий ювілей. Тобто не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують: «А що, вони ще живі?» Одного разу вийшовши на перший план, група нікуди з нього не йшла, в 2014 році про них було не менше розмов, ніж у 1974 і 1984. У їхній постійній концертній програмі пісні з 1976 року є сусідами пісень із 2016 – і публіка хором співає ті й інші.

Причому це дійсно група, а не лідер плюс статисти. Уся трійка – Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфремов – не розлучається вже сорок років. Разом із ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич, Олександр Льовочкін і Олександр Дітковський. Але і більшість колишніх учасників – не випадкові фігури, а повноправні співавтори легенди, яскраві особистості, які приходили в команду всерйоз і надовго і залишили колосальний слід.

Зараз в історії «Машины Времени» починається нова глава. Весь ювілейний рік проходить у гастрольному турі, найбільш амбітному за час існування гурту, з виступами на п'яти континентах. І, звичайно, особливе місце в турі посідає Україна. «Машина» вперше приїхала сюди на початку 80-х – і відтоді, здається, не було і року, коли музиканти не виступали тут усі разом або з сольними проектами.

До зустрічі!

Артисти

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Morcheeba 14 липня 20:00, Вт Morcheeba Київ, HC Hall від 899 грн. Morcheeba Вже не хочу 14 липня Morcheeba HC Hall Придбати