маскарад

10 січня 2020, Пт. 18:30
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Маскарад»?

1. Надихнутися новим яскравим прочитанням класичного твору.
2. Пережити повне занурення в динамічний сюжет.
3. Переглянути постановку на одному диханні і зрозуміти: це чудово!

У Театрі опери і балету - «Маскарад» на музику Арама Хачатуряна, в редакції Едгара Оганесяна. Знаменитий сюжет Лермонтова знайшов друге дихання, і ви повинні це оцінити!

Глядачам пропонується оновлена постановка, з використанням унікальних сценографических рішень і сучасної хореографії. Одним словом, сцену охопить яскраве динамічне дійство, яке подарує публіці чимало сюрпризів.

«Маскарад» в Одеській опері - це максимально відточені образи героїв, це оновлені костюми і ефектні декорації. Це ідеальне творіння для гурманів!

За часів Лермонтова драму «Маскарад» навіть не допустили в публікацію. Про сценічного життя твору, само собою, і мови бути не могло. Цензорів збентежили «занадто різкі пристрасті» і деякі інші деталі. Але час настав, і «Маскарад» здобув заслужене визнання. І сьогодні однойменний балет з успіхом ставиться на багатьох театральних сценах.

Що таїться за масками? Любов і пристрасть, ревнощі - почуття і емоції, висікали з сердець іскри. Чи може подібний букет когось залишити байдужим?

Тривалість вистави - 1 год 40 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Про Федота-Стрільця 04 червня 19:30, Чт Про Федота-Стрільця Київ, Київська фортеця від 150 грн. Про Федота-Стрільця Вже не хочу 04 червня Про Федота-Стрільця Київська фортеця Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 3 Події Монологи вагіни 15.12 - 15.10.2020 Мегери 06 жовтня 19:00, Вт Мегери Одеса, Російський театр від 160 грн. Мегери Вже не хочу 06 жовтня Мегери Російський театр Придбати Монологи вагіни 15 жовтня 19:30, Чт Монологи вагіни Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Монологи вагіни Вже не хочу 15 жовтня Монологи вагіни Будинок Кіно Придбати