19 травня 2019, Нд. 18:30
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Маскарад»?

1. Надихнутися новим яскравим прочитанням класичного твору.
2. Пережити повне занурення в динамічний сюжет.
3. Переглянути постановку на одному диханні і зрозуміти: це чудово!

У Театрі опери і балету - «Маскарад» на музику Арама Хачатуряна, в редакції Едгара Оганесяна. Знаменитий сюжет Лермонтова знайшов друге дихання, і ви повинні це оцінити!

Глядачам пропонується оновлена постановка, з використанням унікальних сценографических рішень і сучасної хореографії. Одним словом, сцену охопить яскраве динамічне дійство, яке подарує публіці чимало сюрпризів.

«Маскарад» в Одеській опері - це максимально відточені образи героїв, це оновлені костюми і ефектні декорації. Це ідеальне творіння для гурманів!

За часів Лермонтова драму «Маскарад» навіть не допустили в публікацію. Про сценічного життя твору, само собою, і мови бути не могло. Цензорів збентежили «занадто різкі пристрасті» і деякі інші деталі. Але час настав, і «Маскарад» здобув заслужене визнання. І сьогодні однойменний балет з успіхом ставиться на багатьох театральних сценах.

Що таїться за масками? Любов і пристрасть, ревнощі - почуття і емоції, висікали з сердець іскри. Чи може подібний букет когось залишити байдужим?

Тривалість вистави - 1 год 40 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Тріумфальна арка Тріумфальна арка 3 Події Тріумфальна арка 16.06 - 23.06.2019