30 червня 2019, Нд. 16:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Маскарад»?

1. Надихнутися новим яскравим прочитанням класичного твору.
2. Пережити повне занурення в динамічний сюжет.
3. Переглянути постановку на одному диханні і зрозуміти: це чудово!

У Театрі опери і балету - «Маскарад» на музику Арама Хачатуряна, в редакції Едгара Оганесяна. Знаменитий сюжет Лермонтова знайшов друге дихання, і ви повинні це оцінити!

Глядачам пропонується оновлена постановка, з використанням унікальних сценографических рішень і сучасної хореографії. Одним словом, сцену охопить яскраве динамічне дійство, яке подарує публіці чимало сюрпризів.

«Маскарад» в Одеській опері - це максимально відточені образи героїв, це оновлені костюми і ефектні декорації. Це ідеальне творіння для гурманів!

За часів Лермонтова драму «Маскарад» навіть не допустили в публікацію. Про сценічного життя твору, само собою, і мови бути не могло. Цензорів збентежили «занадто різкі пристрасті» і деякі інші деталі. Але час настав, і «Маскарад» здобув заслужене визнання. І сьогодні однойменний балет з успіхом ставиться на багатьох театральних сценах.

Що таїться за масками? Любов і пристрасть, ревнощі - почуття і емоції, висікали з сердець іскри. Чи може подібний букет когось залишити байдужим?

Тривалість вистави - 1 год 40 хвилин, з антрактом.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019