Маски шоу. Ромео і Джульєтта

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Маски-шоу. Ромео і Джульєтта"?

1. Знайомі персонажі в абсолютно новому баченні
2. Розслабитися і посміятися від душі
3. Отримати порцію позитиву від визнаних майстрів поклеїти дурня

«Маски» запрошують всіх любителів гумору відтягнутися по повній, відстовбурчитися і і поколбаситися! Коротше - розслабитися і відпочити! З нами - весело!

Отже, про що спектакль "Ромео і Джульєтта"? Головна героїня, чи то пак Джульєтта - дівчинка-переросток, років так 35. Вона обіцяна в дружини родичу князя на ім'я Паріс, якого неодноразово травмували праскою в голову. Але несподівана зустріч на балу змінює всі плани. Захоплений Ромео запалює в серці Джульєтти вогонь, який переростає в невгасиму пристрасть закоханих. Але не все так просто.

Родичі Джульєтти - ті ще руйнівники щастя. Що батько Капулетті - старий-маразматик, що брат Тібальт - забіяка і задирака. Саме він і вбиває під час сварки приятеля Ромео Бенволіо. При чому робить це підло - нишком в спину квітковим горщиком. Що вже там - головний герой в боргу не залишається: в пориві люті Ромео кусає Тибальта за вухо. І той трагічно помирає.

І ось фінал ... Головна героїня таємно призначає коханому побачення на цвинтарі.

Очікуєте сльози і драму? Не тут то було. Комічні хитросплетіння і несподівані повороти сюжету призводять до загальної радості. Так що п'єса закінчується вселенською любов'ю, а також торжеством молодості, краси і, звичайно, гумору.

Схожі події

Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати