Маски шоу. Ромео і Джульєтта

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Маски-шоу. Ромео і Джульєтта"?

1. Знайомі персонажі в абсолютно новому баченні
2. Розслабитися і посміятися від душі
3. Отримати порцію позитиву від визнаних майстрів поклеїти дурня

«Маски» запрошують всіх любителів гумору відтягнутися по повній, відстовбурчитися і і поколбаситися! Коротше - розслабитися і відпочити! З нами - весело!

Отже, про що спектакль "Ромео і Джульєтта"? Головна героїня, чи то пак Джульєтта - дівчинка-переросток, років так 35. Вона обіцяна в дружини родичу князя на ім'я Паріс, якого неодноразово травмували праскою в голову. Але несподівана зустріч на балу змінює всі плани. Захоплений Ромео запалює в серці Джульєтти вогонь, який переростає в невгасиму пристрасть закоханих. Але не все так просто.

Родичі Джульєтти - ті ще руйнівники щастя. Що батько Капулетті - старий-маразматик, що брат Тібальт - забіяка і задирака. Саме він і вбиває під час сварки приятеля Ромео Бенволіо. При чому робить це підло - нишком в спину квітковим горщиком. Що вже там - головний герой в боргу не залишається: в пориві люті Ромео кусає Тибальта за вухо. І той трагічно помирає.

І ось фінал ... Головна героїня таємно призначає коханому побачення на цвинтарі.

Очікуєте сльози і драму? Не тут то було. Комічні хитросплетіння і несподівані повороти сюжету призводять до загальної радості. Так що п'єса закінчується вселенською любов'ю, а також торжеством молодості, краси і, звичайно, гумору.