Маски шоу. Ромео і Джульєтта

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Маски-шоу. Ромео і Джульєтта"?

1. Знайомі персонажі в абсолютно новому баченні
2. Розслабитися і посміятися від душі
3. Отримати порцію позитиву від визнаних майстрів поклеїти дурня

«Маски» запрошують всіх любителів гумору відтягнутися по повній, відстовбурчитися і і поколбаситися! Коротше - розслабитися і відпочити! З нами - весело!

Отже, про що спектакль "Ромео і Джульєтта"? Головна героїня, чи то пак Джульєтта - дівчинка-переросток, років так 35. Вона обіцяна в дружини родичу князя на ім'я Паріс, якого неодноразово травмували праскою в голову. Але несподівана зустріч на балу змінює всі плани. Захоплений Ромео запалює в серці Джульєтти вогонь, який переростає в невгасиму пристрасть закоханих. Але не все так просто.

Родичі Джульєтти - ті ще руйнівники щастя. Що батько Капулетті - старий-маразматик, що брат Тібальт - забіяка і задирака. Саме він і вбиває під час сварки приятеля Ромео Бенволіо. При чому робить це підло - нишком в спину квітковим горщиком. Що вже там - головний герой в боргу не залишається: в пориві люті Ромео кусає Тибальта за вухо. І той трагічно помирає.

І ось фінал ... Головна героїня таємно призначає коханому побачення на цвинтарі.

Очікуєте сльози і драму? Не тут то було. Комічні хитросплетіння і несподівані повороти сюжету призводять до загальної радості. Так що п'єса закінчується вселенською любов'ю, а також торжеством молодості, краси і, звичайно, гумору.

Схожі події

Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати