Маски в кубі

23 лютого 2020, Нд. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Коли я чую слово Одеса, я відразу згадую Юрочку Делієва та його« Маски », які уособлюють для мене життєдайний дух цього дивовижного міста. З найперших кроків, ще в моїй студії, ідея лицедійства так органічно і так безроздільно поглинула його, що до сих пір він невтомно і радісно втілює її в життя у всьому, що робить, - будь то театру, кіно, живопис або музика ». (Слава Полунін)

"Маски в кубі" - це комедія без слів про перетворення фантазії в реальність і реальності в фантазію. На сцені глядачі побачать спектакль-сновидіння, де сюжетна лінія розчиняється в безперервному потоці свідомості. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне абсурдом. Смішні до нестями сцени змінюються красивими філософськими образами і несподіваними трюкових ноу-хау. Так само як один сон тут же стає іншим, настрій вистави непередбачувано змінюється від скетчу до скетчу. З дивовижною пластичністю і майстерністю актори трупи створюють не просто пантоміми, а справжнє шоу, драматичну клоунаду, новаторство якої неможливо порівняти зі звичними жанрами.

«Головна ідея постановки в тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, - говорить режисер театру Георгій Делієв, але дуже часто стаємо рабами своїх же стереотипів. «Маски в кубі» руйнує всі межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами ». Вистава "Маски в кубі" заснований на нових номерах і режисерських ідеях, починаючи від комедійних трюків і закінчуючи декораціями на сцені. Однак, в шоу увійдуть і полюбилися глядачеві пантоміми «Масок», такі як культовий "Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим", який вперше з'явився на телебаченні в 1985 році, "Танець вмираючого лебедя" і "Танець самовара і чашок "з" Маски в опері ". У виставі беруть участь: Народний артист України Георгій Делієв, Народний артист України Борис Барський, Заслужена артистка України Наталія Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та ін.

«Щоб говорити на сцені, потрібно майстерність, ще більше майстерність потрібно, щоб на сцені говорити мовчанням. Що таке смішно не може пояснити ні хто, і навіть розсміявшись не завжди можна пояснити, що це таке. Артисти комік-трупи «Маски» володіють цією щасливою даром - смішити людей. Ті, хто їх вже бачив, не забудуть, ті, хто не бачив, заслуговують того, щоб побачити ». (Михайло Жванецький)