Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб»

15 березня 2019, Пт. 19:00
Концерт хол Одеса Одеса, Гагаринское плато, 5
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

ВАЖЛИВО ДЛЯ ВСІХ модників і модниць! 15 березня Андре Тан в Концерт-холі «Одеса» презентує авторську програму «Розумний гардероб»!

Один з найвідоміших дизайнерів країни розповість, як вибрати одяг, який скаже все за вас, і в якому у вас точно все складеться. Вас чекає теорія та практичні поради для створення правильного іміджу і підбір стилю. А головне: як одягнутися дорого за «недорого»!

Але і це ще не все! Андре Тан підготував сюрприз: показ нової колекції, де учасницею може стати кожна з Вас!

Змінюючи одяг, ви міняєте своє життя! Знайди свій щасливий образ разом з Андре Таном!

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес 27 червня 19:00, Чт Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Київ, Fedoriv Hub від 1500 грн. Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Вже не хочу 27 червня Майстер-клас Кирила Сміяна. Як відкрити солодкий бізнес Fedoriv Hub Придбати