Мауглі

20 жовтня 2019, Нд. 17:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Мауглі»?

1. Захопитися величною красою театру.
2. Відправитися у барвисту подорож до самісінького серця джунглів.
3. Переконатися в тому, наскільки важлива гармонія між людиною та природою.

Запрошуємо всіх в Академічний театр ляльок на спектакль «Мауглі». Знайомий всім з дитинства сюжет Кіплінга у виконанні майстрів-лялькарів – незабутні враження!

Високе мистецтво покликане розвивати в людях естетичний смак, і починати цей складний процес важливо з ранніх років. Саме тому радимо батькам обов'язково організувати для своїх діток цікаве і корисне дозвілля. Тим більше, коли мова йде про таку цікаву та захопливу постановку, як «Мауглі».

Тут вам і вміння бути самостійним, приймати відповідальні рішення, і здатність жити в злагоді з навколишнім світом. Вихований вовчою зграєю Мауглі стоїть на порозі складних відкриттів. Хлопчику доведеться зіткнутися з труднощами і розчаруваннями. Але завдяки дружбі і підтримці сильного ведмедя, розумною пантери Мауглі зможе протистояти ворогам і залишитися другом природи.

Постановка Євгена Городні.
Вистава йде українською мовою.
Тривалість - 60 хвилин.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 17 листопада 16:00, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 17 листопада Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати ілюзії 17 листопада 19:00, Нд ілюзії Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ілюзії Вже не хочу 17 листопада ілюзії Театр на Чайній Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати