Мауглі

14 вересня 2019, Сб. 17:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Мауглі»?

1. Захопитися величною красою театру.
2. Відправитися у барвисту подорож до самісінького серця джунглів.
3. Переконатися в тому, наскільки важлива гармонія між людиною та природою.

Запрошуємо всіх в Академічний театр ляльок на спектакль «Мауглі». Знайомий всім з дитинства сюжет Кіплінга у виконанні майстрів-лялькарів – незабутні враження!

Високе мистецтво покликане розвивати в людях естетичний смак, і починати цей складний процес важливо з ранніх років. Саме тому радимо батькам обов'язково організувати для своїх діток цікаве і корисне дозвілля. Тим більше, коли мова йде про таку цікаву та захопливу постановку, як «Мауглі».

Тут вам і вміння бути самостійним, приймати відповідальні рішення, і здатність жити в злагоді з навколишнім світом. Вихований вовчою зграєю Мауглі стоїть на порозі складних відкриттів. Хлопчику доведеться зіткнутися з труднощами і розчаруваннями. Але завдяки дружбі і підтримці сильного ведмедя, розумною пантери Мауглі зможе протистояти ворогам і залишитися другом природи.

Постановка Євгена Городні.
Вистава йде українською мовою.
Тривалість - 60 хвилин.

Схожі події

Чарівна лампа Аладдіна 21 вересня 12:00, Сб Чарівна лампа Аладдіна Одеса, Театр юного глядача від 60 грн. Чарівна лампа Аладдіна Вже не хочу 21 вересня Чарівна лампа Аладдіна Театр юного глядача Придбати Шалені мрійники Шалені мрійники 52 Події Шалені мрійники 15.09 - 15.12.2019 Минуле & Майбутнє Минуле & Майбутнє 10 Подiй Минуле & Майбутнє 21.09 - 20.10.2019 EMOTIONS Kids Disco Party 06 листопада 17:00, Ср EMOTIONS Kids Disco Party Київ, Палац спорту від 100 грн. EMOTIONS Kids Disco Party Вже не хочу 06 листопада EMOTIONS Kids Disco Party Палац спорту Придбати