29 березня 2020, Нд. 17:00
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мауглі в Києві! Чекаємо вас 2020-03-29 о 17:00 на майданчику Київський академічний театр ляльок, Київ.
Ви можете купити квитки на Мауглі на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на виставу «Мауглі»?

1. Захопитися величною красою театру.
2. Відправитися у барвисту подорож до самісінького серця джунглів.
3. Переконатися в тому, наскільки важлива гармонія між людиною та природою.

Запрошуємо всіх в Академічний театр ляльок на спектакль «Мауглі». Знайомий всім з дитинства сюжет Кіплінга у виконанні майстрів-лялькарів – незабутні враження!

Високе мистецтво покликане розвивати в людях естетичний смак, і починати цей складний процес важливо з ранніх років. Саме тому радимо батькам обов'язково організувати для своїх діток цікаве і корисне дозвілля. Тим більше, коли мова йде про таку цікаву та захопливу постановку, як «Мауглі».

Тут вам і вміння бути самостійним, приймати відповідальні рішення, і здатність жити в злагоді з навколишнім світом. Вихований вовчою зграєю Мауглі стоїть на порозі складних відкриттів. Хлопчику доведеться зіткнутися з труднощами і розчаруваннями. Але завдяки дружбі і підтримці сильного ведмедя, розумною пантери Мауглі зможе протистояти ворогам і залишитися другом природи.

Постановка Євгена Городні.
Вистава йде українською мовою.
Тривалість - 60 хвилин.