24-pay-mark Created with Sketch.

Мауглі

від 200 грн.

Про подiю

Спектакль за мотивами «Книги джунглів» Редьярда Кіплінга - це, на перший погляд, здавалося б, всього лише кілька епізодів з життя героїв, які стали популярні на всіх континентах - хлопчика Мауглі, пантери Багіри, ведмедя Валу.

І все-таки головне тут - то, що в низці пригод і пригод, якими наповнені сценічні події і які не дають глядача відірватися від захоплюючого сюжету ні на мить - добро обов'язково перемагає над злом.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14 років.
⌚ Тривалість вистави:1 година 15 хвилин
🛡️ У випадку повітряної тривоги : В театрі є укриття на 90 осіб, яких на випадок повітряної тривоги ми пускаємо за 30 хвилин до початку вистави, або під час вистави. Після закінчення повітряної тривоги виставу продовжуємо.

Схожі події

Пригоди мишеняти Мицика 08.10 Пригоди мишеняти Мицика Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. Пригоди мишеняти Мицика 08.10 Пригоди мишеняти Мицика Одеський обласний театр ляльок Придбати Пітер Пен (балетній студії С. Антиповой) 15.10 Пітер Пен (балетній студії С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 35 грн. Пітер Пен (балетній студії С. Антиповой) 15.10 Пітер Пен (балетній студії С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати ВЕНЗДЕЙ 14 жовтня 12:00, сб ВЕНЗДЕЙ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. ВЕНЗДЕЙ Вже не хочу 14 жовтня ВЕНЗДЕЙ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Грінч - викрадач Різдва 23.12, 31.12 Грінч - викрадач Різдва Київ від 100 грн. Грінч - викрадач Різдва 23.12, 31.12 Грінч - викрадач Різдва Придбати