24-pay-mark Created with Sketch.

Мауріціо Біньоне "Inner Reflections" Сольний фортепіанний концерт

4 грудня 2022, нд. 17:00
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Мауріціо Біньоне – італійський піаніст і композитор, що охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, не нехтуючи експериментами, але завжди із спільною ниткою, що об'єднує усі його роботи, і це чітко визначена мелодійна лінія. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями.

Своєю музикою Мауріціо нашіптує душам людей і встановлює з ними особливу гармонію, що створює почуття емоційного та катарсичного благополуччя. Мауріціо вважається одним із найцікавіших художників нової сучасної італійської сцени, його роботи фактично виконуються у найзначніших театрах та концертних залах світу. 2022 рік - це рік, коли він проведе свій новий проект Inner Reflecions по всьому світу, щира розмова з піаніно. Щоденник, повний спогадів та переживань, подорож назад, на згадку та майбутні бажання.

Також, думки про життя та людські стосунки, звуки природи та естетичні рухи, які її відрізняють. Але щоденник складається не лише з музичних нот... насправді зошит, до якого Мауріціо записував свої думки, буде частиною концерту. Мауріціо під час виступу прочитає свої твори, сповнені пристрастей та почуттів, і змусить публіку розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ, інтимний діалог, що ведеться пошепки. Все було написано за 3 місяці карантину в Італії, поки повітря було нерухоме, а час здавався призупиненим.