4 серпня 2018, Сб. 19:00
Стадіон Спартак Одеса, вул. Канатна, 79
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Макса Коржа?

1. Презентація альбому «Малый повзрослел 2.0» і всі улюблені хіти.
2. Він дозволяє кожному зануритися в його власний всесвіт.
3. Макс легко піднімає цілі стадіони - приходь і переконайся.

4 серпня - усі на стадіон «Спартак»! Перезавантажуємо твій вечір разом із крутим артистом, на якого ми так давно чекали - Макс Корж в Одесі! Таке не пропускають!

Швидше клич усіх своїх. Кумир мільйонів презентує на єдиному річному концерті в Одесі свій новий альбом «Малый повзрослел 2.0» і головні хіти, які ти так любиш. «Пламенный свет», «Небо поможет нам», «Жить в кайф», «Жги, сын» - це все ті рядки, без яких ти вже не можеш. А уявляєш, як круто вони будуть звучати, віддаючись у кожному куточку стадіону? Навколо - тисячі, а здається, ніби ти - один-на-один із кумиром. Макс так вміє. У цьому - його сила.

За шалений драйв, якимось нереальним чином поєднаний із зворушливою лірикою, мільйони люблять творчість Макса. І зашкалююча кількість переглядів у мережі - не єдиний аргумент. Куди могутніші і просто вибухонебезпечні емоції тих, хто приходить на концерти білоруса, відриваючись «в кайф», наповнюючись до країв життєвим позитивом артиста. Новий альбом Максим не рветься від бітів і клубного рейву. Але безпрограшно «дотискає» простими і близькими темами, дворовими мелодіями, в яких звучить все твоє життя... Але - так! Море звуку і океан драйву - будуть! Побачимося!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати