Маестро Азнавур. Une vie d`amour

26 грудня 2019, Чт. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.
Обрати квиток

Галерея

Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві - фото №1 Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві
Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві - фото №2 Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві афіша
Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві - фото №3 Маестро Азнавур. Une vie d`amour у Києві квитки

Про подiю

Маестро Азнавур. Une vie d`amour в Києві! Чекаємо вас 2019-12-26 о 19:30 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Маестро Азнавур. Une vie d`amour на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу Маестро Азнавур. Une vie d`amour?

1. Нова вистава від чудового актора Петра Миронова, актора Київського академічнного театру драми та комедії на Лівому березі, послідовного пропагандиста сміливої та чуттєвої монодрами та камерного театру.
2. Вистава буде цікавою, як для шанувальників творчості Шарля Азнавура, так і для тих, хто тільки-но хоче познайомитися з ним та його музикою.
3. Нещодавно, 22 травня, музичний світ відзначав 95 років з дня народження великого шансон`є.

Прем'єра вистави "Маестро Азнавур. Une vie damour" відбулась 15 травня в рамках І Міжнародного фестивалю Solo Plays Fest

Маестро Азнавур в особі чудового актора Петра Миронова чекає на своїх глядачів на новий прем'єрний показ вистави, який відбудеться знов в старовинних стінах Київської фортеці у співробітництві з Театром "Маскам Рад".

Петро Миронов, актор Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі, послідовний пропагандист сміливої та чуттєвої монодрами та камерного театру.

Вистава про життя та творчість великого шансон'є, поета, актора та композитора. Про те, як він з юних років домагався успіху й визнання. Як зумів зберегти у своєму серці любов до життя, до пісні, до публіки, яку вважав частиною своєї сімї.

Виставу створено за п'єсою Тамари Альохіної, написаної на підставі спогадів Азнавура.