Odessa Classic: Майкл Гуттман

5 червня 2019, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Odessa Classic: Майкл Гуттман в Одесі - фото №1 Odessa Classic:  Майкл Гуттман в Одесі

Про подiю

Проект Майкла Гуттмана "Tango sensations". Скрипаль і диригент Майкл Гуттман - улюбленець публіки ODESSA CLASSICS.

Кілька років він був солістом і диригентом опен-ейр концертів фестивалю.

Гуттман навчався в Королівській консерваторії в Брюсселі і в знаменитій Джульярдській школі в Нью-Йорку. У 1988 році Гуттман зіграв перший сольний концерт в Нью-Йорку, а пізніше виступав як соліст в лондонському «Барбікан-центрі», амстердамському Концертгебау, японському Токіо Бунка Кайкан і ін. В різні роки Майкл Гуттман грав з цілою низкою самих іменитих виконавців і колективів, був запрошеним диригентом Брюссельського камерного оркестру, є лідером Струнного квартету Арріага (Arriaga String Quartet) і "квартету танго Майкла Гуттмана" (Michael Guttman Tango Quartet). Музичний директор фестивалю камерної музики в Пьетрасанта, Італія.

Майкл Гуттман вважається віртуозним виконавцем музики танго. У програмі ODESSA CLASSICS-2019 він представить проект "Tango sensations" - "Сенсації танго".

Разом з Гуттманн виступлять:
Chloe Pfeiffer (фортепіано)
Lysandre Donoso (бандонеон)
Ariel Eberstein (контрабас)

У програмі П'яццолла, Ліпескер, Спітальнік, Бернстайн

Інші дати

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати