Mdrnty Urban Nature Tour

17 - 18 серпня 2019 12:00
Mantra Beach Club Одеса, Аркадія пляж , 15
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Mdrnty Urban Nature Tour?

1. Легендарний швейцарський фестиваль MDRNTY в Одесі!
2. Вперше на українському узбережжі, а саме в клубі MANTRA BEACH CLUB
3. Для вас виступлять чотири легендарних виконавця - BOOKA SHADE і RADIO SLAVE, BEHROUZ і AUDIOFLY.

Легендарний швейцарський фестиваль MDRNTY в Одесі!

MDRNTY проходять в самих нестандартних і красивих локаціях: таємничий глибокий ліс, повітряна куля, що летить в небесах, вершини гір і круїзні лайнери! І все це в поєднанні з виступом топових світових артистів електронної музики.

Вперше на українському узбережжі, а саме в клубі MANTRA BEACH CLUB готується історична ніч! Для вас виступлять чотири легендарних виконавця - BOOKA SHADE і RADIO SLAVE, BEHROUZ і AUDIOFLY. За підтримки резидентів MDRNTY Madnax (live), James Mc Hale, Giorgio Maulini, 3rd Floor Brothers і Olivia.

Вхід з 21 року.

Схожі події

The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов НОВА ДАТА 15 серпня 19:00, Сб Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 120 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Вже не хочу 15 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов Одеський театр Опери та Балету Придбати Odessa Classic: П'єтро Де Марія НОВА ДАТА 11 серпня 19:00, Вт Odessa Classic: П'єтро Де Марія Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: П'єтро Де Марія Вже не хочу 11 серпня Odessa Classic: П'єтро Де Марія Одеська обласна філармонія Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр NICO НОВА ДАТА 17 серпня 19:00, Пн Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Вже не хочу 17 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеська обласна філармонія Придбати