Медіа мюзикл JAZZYЧНІК

12 вересня 2020, Сб. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Новий медіа мюзикл JAZZYЧНИК (Джазичник) – не пропустіть прем'єру 12 вересня в Жовтневому палаці, Київ.

Чому варто піти на медіа мюзикл JAZZYЧНИК?

  1. Перейнятися неймовірною фантастичною історією.
  2. Почути десятки хітів світового джазу – за один вечір.
  3. Не пропустити прем'єру унікального творчого проекту.

JAZZYЧНИК: МЮЗИКЛ-Фентезі

У медіа мюзиклу унікальний фентезійний сюжет. Його головний герой Jazzyчник (Джазичник) – мандрівник у часі, який вперше опиняється у 21-му столітті. Цей напівміфічний персонаж був свідком безлічі різних епох, в тому числі і періоду Київської Русі. Однак чого не своєму шляху він точно не зустрічав – так це джазу.

Цю неймовірну музику йому відкриває дівчина Дзига. Джаз стає для них універсальною мовою спілкування – вони висловлюють свої почуття за допомогою зонгів (балад), в яких сплітаються різні мови світу – від староукраїнської мови до найсучасніших сленгів Бронксу.

Дзига знайомить його з новим світом, світом джазу, і влаштовує феєричне музичне шоу за участю своїх друзів – оркестру "Alex Fokin RadioBand". На цьому шоу в живому виконанні прозвучать хіти світового джазу.

Вистава Нової ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ЕРИ

Цю захопливу історію автори створювали з бажанням донести до своїх глядачів таку ідею:

Цей проект виник, як своєрідна творча відповідь авторів на численні виклики непростого для всіх XXI століття. Кілька останніх десятиліть наочно показали безліч проблем людства – втрату новими поколіннями своєї національної ідентичності, духовне і душевне зубожіння, зниження культурного потенціалу, свідомий вибір суто матеріальних життєвих пріоритетів.

Але в Історії це не вперше. Саме тому в такі часи активізуються ті, для кого служіння загальному благу завжди було нормою життя. Саме в такі часи високе слово і яскравий образ, вишукана мелодія і гармонія підіймали мости над темними часами, повертаючи людей до високого, до світла.

Творці мюзиклу вважають, що ми живемо на порозі Нової Ери Просвітництва, тому завдання проекту не тільки художньо-культурне, а й соціальне.

За допомогою формату мюзиклу автори хочуть донести до сучасників незмінну красу мистецтва минулого, а саме вічних джазових хітів, які просто повинні бути почутими сьогодні.

Музика була і залишається універсальною мовою, кодом спілкування, який об'єднує мільйони розділених кордонами людей. І цього вечора ми зануримося в красу цієї мови і почуємо її найпрекрасніші твори.

Все буде JAZZ!

Команда творців проекту JAZZYЧНИК:

  • Мик Бровченко – поезія, сценарій;
  • Алекс Фокін – музика, аранжування;
  • Alex Fokin RadioBand – музичний супровід;
  • Сергій Тягнирядно – Джазичник;
  • Наталія Папазоглу – Дзига.

Де купити квитки на медіа мюзикл JAZZYЧНИК?

Вибирайте квитки на медіа мюзикл JAZZYЧНИК на Concert.ua. Ви можете оформити замовлення на кур'єрську доставку або викупити квитки в касі. Електронні квитки будуть на email і у вашому Особистому кабінеті на сайті.

Більше інформації про мюзикл шукайте на сайті проекту.