Медовий місяць

16 січня 2019, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Медовий місяць у Києві - фото №1 Медовий місяць у Києві
Медовий місяць у Києві - фото №2 Медовий місяць у Києві афіша
Медовий місяць у Києві - фото №3 Медовий місяць у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на "Медовий місяць"?

1. "Жіноча" вистава, яка сподобається чоловікам.
2. Сльози сміху гарантовані.
3. Чудові ліки від буденности.

Вистава за однойменною п'єсою Габріелля Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно ж, про чоловіків.

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірним висновків. Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про фаллоіммітатор...

Лора - впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають правила пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки - лише іграшки в її руках.

Катя - успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка досі вірить в казкові happy ends і все ще чекає на свого принца.

Валя - персонаж, який несподівано змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить - свобода, свобода, свобода! Але... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Георгій - він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.

Вистава не призначена для людей пуританського виховання. Кілька разів використовується ненормативна лексика.
Рекомендується для відвідування з близькими подругами або з коханими.

Жінкам без почуття гумору вхід категорично забороняється. Легка комедія на вічні теми: кохання, зрада і розуміння.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 2 Події Німецький цирк Black and White 21.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019