Медовий місяць

16 січня 2019, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Медовий місяць у Києві - фото №1 Медовий місяць у Києві
Медовий місяць у Києві - фото №2 Медовий місяць у Києві афіша
Медовий місяць у Києві - фото №3 Медовий місяць у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на "Медовий місяць"?

1. "Жіноча" вистава, яка сподобається чоловікам.
2. Сльози сміху гарантовані.
3. Чудові ліки від буденности.

Вистава за однойменною п'єсою Габріелля Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно ж, про чоловіків.

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірним висновків. Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про фаллоіммітатор...

Лора - впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають правила пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки - лише іграшки в її руках.

Катя - успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка досі вірить в казкові happy ends і все ще чекає на свого принца.

Валя - персонаж, який несподівано змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить - свобода, свобода, свобода! Але... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Георгій - він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.

Вистава не призначена для людей пуританського виховання. Кілька разів використовується ненормативна лексика.
Рекомендується для відвідування з близькими подругами або з коханими.

Жінкам без почуття гумору вхід категорично забороняється. Легка комедія на вічні теми: кохання, зрада і розуміння.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 11 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 12.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати