Ведмідь і пропозиція

19 червня 2019, Ср. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Ведмідь і Освідчення»?

1. Побачити одразу два твори А. Чехова.
2. Насолодитися чудовою грою знаменитих акторів.
3. Ще раз поговорити про найважливіше в світі - про любов.

Серед багатого творчого доробку А. Чехова є дві жарти на одну дію - «Ведмідь і Пропозиція». І хоча вони зовсім короткі, відомо, що і сам автор надавав їм велике значення.

Ці дві п'єси про найважливіше, що є в світі. Про кохання. Іноді незграбною, комічною і безглуздою (хоча буває любов без сенсу?), Але завжди світлою, щирою і надихає. Вона може виникнути там, де її не чекали. Вирішити саму безвихідну ситуацію. Змінити людини і обставини. Тому що любов завжди мудріше нас самих.

«Ведмідь і Пропозиція» були зіграні багато безліч разів на великих і малих театральних сценах. І число нових постановок тільки невблаганно зростає. В інтерпретації від театру «Актор» вас чекає змішання авторського гумору, танців, музики і чудових перевтілень. Любовна лихоманка заразить все навколо! Запевняємо, що нове прочитання класичних текстів не залишить вас байдужими. Тим більше у виконанні таких прекрасних акторів, як Олексій Вертинський, Христина Синельник та інших.

Режисер - В'ячеслав Жила.
Вистава йде російською мовою.
Тривалість - 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 В джазі тільки дівчата 19 січня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 19 січня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 19 січня 14:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 19 січня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Пахіта. Вальпургієва ніч 18 січня 18:30, Сб Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 18 січня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати