Ведмідь і пропозиція

19 червня 2019, Ср. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Ведмідь і Освідчення»?

1. Побачити одразу два твори А. Чехова.
2. Насолодитися чудовою грою знаменитих акторів.
3. Ще раз поговорити про найважливіше в світі - про любов.

Серед багатого творчого доробку А. Чехова є дві жарти на одну дію - «Ведмідь і Пропозиція». І хоча вони зовсім короткі, відомо, що і сам автор надавав їм велике значення.

Ці дві п'єси про найважливіше, що є в світі. Про кохання. Іноді незграбною, комічною і безглуздою (хоча буває любов без сенсу?), Але завжди світлою, щирою і надихає. Вона може виникнути там, де її не чекали. Вирішити саму безвихідну ситуацію. Змінити людини і обставини. Тому що любов завжди мудріше нас самих.

«Ведмідь і Пропозиція» були зіграні багато безліч разів на великих і малих театральних сценах. І число нових постановок тільки невблаганно зростає. В інтерпретації від театру «Актор» вас чекає змішання авторського гумору, танців, музики і чудових перевтілень. Любовна лихоманка заразить все навколо! Запевняємо, що нове прочитання класичних текстів не залишить вас байдужими. Тим більше у виконанні таких прекрасних акторів, як Олексій Вертинський, Христина Синельник та інших.

Режисер - В'ячеслав Жила.
Вистава йде російською мовою.
Тривалість - 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Запорожець за Дунаєм 25 червня 18:30, Вт Запорожець за Дунаєм Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Запорожець за Дунаєм Вже не хочу 25 червня Запорожець за Дунаєм Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати