Ведмідь і пропозиція

31 липня 2019, Ср. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Ведмідь і Освідчення»?

1. Побачити одразу два твори А. Чехова.
2. Насолодитися чудовою грою знаменитих акторів.
3. Ще раз поговорити про найважливіше в світі - про любов.

Серед багатого творчого доробку А. Чехова є дві жарти на одну дію - «Ведмідь і Пропозиція». І хоча вони зовсім короткі, відомо, що і сам автор надавав їм велике значення.

Ці дві п'єси про найважливіше, що є в світі. Про кохання. Іноді незграбною, комічною і безглуздою (хоча буває любов без сенсу?), Але завжди світлою, щирою і надихає. Вона може виникнути там, де її не чекали. Вирішити саму безвихідну ситуацію. Змінити людини і обставини. Тому що любов завжди мудріше нас самих.

«Ведмідь і Пропозиція» були зіграні багато безліч разів на великих і малих театральних сценах. І число нових постановок тільки невблаганно зростає. В інтерпретації від театру «Актор» вас чекає змішання авторського гумору, танців, музики і чудових перевтілень. Любовна лихоманка заразить все навколо! Запевняємо, що нове прочитання класичних текстів не залишить вас байдужими. Тим більше у виконанні таких прекрасних акторів, як Олексій Вертинський, Христина Синельник та інших.

Режисер - В'ячеслав Жила.
Вистава йде російською мовою.
Тривалість - 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019