4 травня 2019, Сб. 22:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

4 травня фестиваль «Карпатський простір» не зупиниться навіть уночі. Потужна хвиля танцювальної музики накриє все місто!

MR.Sunny – вже більше 10 років утримує статус топового українського діджея. Резидент культової dance-радіостанції KISS FM Ukraine, MR.Sunny став частиною історії найбільших фестивалів України і Європи, таких як Global Gathering Ukraine, Kazantip, LiveEnergy, GEM Fest, Белые Ночи, Polyana, KISS FM 15. Класичний House та актуальний Tech-House – це улюблений музичний синтез жанрів в сетах MR. Sunny. Це каталізатор танців, що дозволить танцювати і музичним естетам, і розкутим клаберам.

Gooch Brown – добре відомий персонаж у клубній індустрії, один із найпопулярніших діджеїв Західної України! А також за кордоном (Німеччина, Болгарія, Угорщина, Чехія, Польща).

MICIK GONIBEZ – артист з більш як 20 річним стажем роботи в клубній індустрії України. Резидент та співзасновник лейблу україномовної танцювальної музики «Gonivo Records». Співавтор популярних реміксів та авторських проектів на сучасні україномовні хіти, що звучать на радіостанціях України і не тільки. Резидент радіостанції DJ FM. Разом з DJ IPUNKZ двічі номінований на звання «Хітмейкер року» на радіостанції KISS FM. Автор серії вечірок «Укротека». А також радіошоу «Укротека», що звучать на радіостанціях Ukie radio (New York) та URC radio (Chiсago).

IPUNKZ – діджей, ремікс-мейкер та музичний продюсер. DJ у групі PATSYKI Z FRANEKA та Гайдамаки. Саунд-продюсер Кіри Мазур та її проекту K.ODA. Ведучий на радіо DJFM. Співзасновник лейблу «Gonivo Records». Резидент бельгійського лейблу «LZR TRP». Beatport неодноразово включав iPunkz до списку TOP100 Tracks та TOP100 Releases різних жанрів.

DJ VALENTINE – переможець конкурсу талантів KISS FM в Берліні. Відіграв більше ніж в 100 різних клубах Західної України. Засновник і резидент популярного у Івано-Франківську проекту R’n’B FRIDAY.

Інші дати

Схожі події

DniPRO ГогольFest 27 вересня 22:00, Пт DniPRO ГогольFest Дніпро, Зона першої телестудії Дніпра від 400 грн. DniPRO ГогольFest Вже не хочу 27 вересня DniPRO ГогольFest Зона першої телестудії Дніпра Придбати Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати