24-pay-mark Created with Sketch.

Мега наукове шоу для дітей

від 350 ₴

Про подiю

Мега наукове шоу для дітей у Києві відбудеться 18 лютого 2024 року о 16:00 в Київському культурному кластері «Краків».

Чому варто піти на програму «Мега наукове шоу для дітей» у Києві?

  1. Цікава й доступна наука для найменших.
  2. Весела та корисна розважальна програма.
  3. Незабутні враження для дітей та дорослих.

Мега наукове шоу для дітей у Києві

Запрошуємо усіх маленьких дослідників та їхніх дорослих друзів на неймовірне Мега наукове шоу! Тут на вас чекатиме розумний та дуже веселий професор, якому, здається, відомо все… про науки та розваги! Тож ніхто не засумує в його компанії.

Захоплива подорож світом науки

На маленьких гостей чекають неймовірні відкриття у царині Хіміїї та Фізики. Кожна з наук – цікава та вражаюча по-своєму. І знайомство з ними відбудеться у веселій та незвичайній формі. Адже під керівництвом дотепного професора сміятися будуть всі, навіть колби з магнітами! У програмі буде багато цікавого: вітер та блискавка, сухий лід та рідкий азот, вибухові реакції та електро досліди, музика, жарти, крейзі винаходи та багато іншого. Зустріч на планеті Наука вже призначено. Чекаємо! Програма 4+. Для дітей до 5-ти років у супроводі дорослого вхід безкоштовний (квиток купує дорослий, дитина розміщується з ним на одне місце).

Де купити квитки на програму «Мега наукове шоу для дітей» у Києві?

Замовляйте квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua.
Інші дати

Мега наукове шоу для дітей

10 березня 2024 16:00

Київський культурний кластер "Краків", Київ

Перейти до опису

Схожі події

Театр тiней Teulis 10 березня 17:00, нд Театр тiней Teulis Черкаси , ПК «Дружба народів» від 220 ₴ Театр тiней Teulis Вже не хочу 10 березня Театр тiней Teulis ПК «Дружба народів» Придбати  Фокуси, магія, кролик 03.03, 31.03 Фокуси, магія, кролик Київ від 350 ₴  Фокуси, магія, кролик 03.03, 31.03 Фокуси, магія, кролик Придбати Шоу-програма для дітей 03 березня 15:00, нд Шоу-програма для дітей "Крейзі шоу" Київ, Київський культурний кластер "Краків" від 350 ₴ Шоу-програма для дітей Вже не хочу 03 березня Шоу-програма для дітей "Крейзі шоу" Київський культурний кластер "Краків" Придбати Театр тiней Teulis 08 березня 18:00, пт Театр тiней Teulis Прилуки , Міський Будинок культури від 190 ₴ Театр тiней Teulis Вже не хочу 08 березня Театр тiней Teulis Міський Будинок культури Придбати