Мегери

1 квітня 2020, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 160 грн.
від 160 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мегери в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-01 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Мегери на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).- Твоє обличчя - карта доріг Нідерландів!

- А на твоєму обличчі шкіра так натягнута, що воно нагадує маску з давньогрецької комедії. І рот у тебе, як у дохлого бобра. І якщо шви за вухами лопнуть, то ніс полетить і кого-небудь вб'є.

Думаєте, це діалог двох людей похилого віку консьєржок? Може, сварка на ринку? Або якісь дві повії між собою посварилися? Ні, це - розмова двох зіркових вершин Голлівуду 60-х, двох легендарних актрис на ім'я Рут і Мілдред, що на схилі років вирішили повернути собі любов шанувальників, знявшись у фільмі жахів. Хочете дізнатися, хто з них таки переможе в поєдинку? З головою пірнути в атмосферу суворих закулісних буднів?

Ми вам це влаштуємо. У «Мегери» за п'єсою «Горгони» Дона Нігро вічні суперниці битимуться не на життя, а на смерть. З однією поправкою: фемінітив тут недоречний, адже в нашому театрі їх ролі виконуватимуть чоловіки ...

У головних ролях: Олексій Вертинський, Артем Ємцов.