Мегери

6 жовтня 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 160 грн.
від 160 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Виставу перенесено з 01.04.2020 на 06.10.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

Мегери в Одесі! Чекаємо вас 2020-10-06 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Мегери на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38048 230 99 55

Вперше в Одесі! 6 жовтня в Російському театрі - вистава, комедійний трилер "Мегери", за мотивами твору відомого драматурга Дона Нігро.

Прем'єра п'єси про битву не на життя, а на смерть - за участю народного артиста України Олексія Вертинського.

Захоплююча історія про колись популярних артисток Голлівуду, чия творча кар'єра наблизилася до свого логічного завершення. І тут трапляється несподіване: на заході життя дівам пропонують взяти участь в цікавому проекті. Звичайно ж, артистки не могли відмовитися знову спробувати славу на смак і дали згоду на участь. Ось тільки новий проект виявляється фільмом жахів. Але і це не саме драматичне. Дійсно цікаве (і страшне) починається тоді, коли на зйомках зустрічаються одночасно безліч зірок, нехай і давно згаслих.

Глядач отримає масу задоволення від талановитої акторської гри, гострих розмов, просочених тонких гумором, жорстких, але смішних до сліз, діалогів. Тут буде все: капості, спритні хитрощі, виверти і все те, чого майбутніх артистів вчать на курсах акторської майстерності.

Несподіваний сюрприз для глядача - це, звичайно ж, те, що роль жінок виконують чоловіки, та ще й які! Сам Олексій Вертинський та Артем Ємцов. Постановник - Ольга Гаврилюк. Хочете побачити незабутнє сценічне дійство? Приходьте на виставу і насолодіться незабутньою атмосферою!