27 жовтня 2018, Сб. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Мельница"?

1. Мельница - ідеальна кількість драйву, задоволення, ліричності, а також камерності і єднання з залом.
2. Приголомшлива гармонійність і витонченість того що відбувається.
3. Чари образів, краса голосу і майстерність гри кожного з учасників.

27 жовтня група «Мельница» представить нову концертну програму «Альхімейра. Найкраще »

Це завершальний акорд історії, в якій група «Мельница» жила без малого останні п'ять років. У новому шоу буде зосереджено все найкраще зі світу «Альхімейра». У програму «Альхімейра. Найкраще» увійшли найулюбленіші слухачами пісні і найвідоміші хіти групи.

«Цією програмою група закриває чергову масштабну сторінку своєї історії і відкриває нову - підготовку до ювілею. Аудиторію чекає ретельна вивірена музична драматургія, потужний звук, фантастичне світло, а найголовніше - незмінна любов, з якою ми віддаємося своїй творчості і якою без залишку ділимося з шанувальниками », - каже Хелавіса.

«Мельница» - російська фолк-рок-група з Москви, грає акустичну і електроакустичних музику. Інструменти: ірландська арфа, флейта та інші духові, акустична гітара, електрогітара, барабани, бас-гітара.

Музичний напрям, в якому працює група, прийнято відносити до фолк-року, однак в числі творчих орієнтирів музикантів незмінно виявляються: Led Zeppelin, Pink Floyd, U2 та інші.

У своїх піснях основний автор групи, Наталія О'Шей, лінгвіст за освітою, спирається на широку палітру образів всієї індоєвропейської міфології і традиції класичної російської поезії.

Приходьте 27 жовтня на концерт "Мельница", щоб насолодитися гармонійним звучанням і перейнятися ліричністю пісень!