Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль

16 листопада 2019, Сб. 19:00
Дніпровська Філармонія Дніпро, вул. Воскресенська, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль?

1. 16 листопада в 19.00 в Філармонії відбудеться прем'єра концертної програми.
2. «Мелодії Любові», присвяченої творчості справжніх легенд радянської естради - Мусліма Магомаєва, Валерія Ободзінского, Едуарда Хиля.
3. Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії.

У цей літній вечір в прекрасному симфонічному звучанні Академічного Симфонічного Оркестру Харківської Обласної Філармонії під керуванням Юрія Янко будуть виконані усіма улюблені пісні - «Ці очі навпроти», «Королева Краси», «Мелодія», «Як проводжають пароплави», «Білі Крила» і багато, багато інших.

Солісти прем'єрної програми:

Вагіф Нагієв - блискучий молодий виконавець, який володіє неймовірно красивим і сильним голосом, який підкорив журі шоу «Голос», який запам'ятався глядачам своїм віртуозним виконанням пісні «Синя вічність», відразу ж отримав титул «Молодий Магомаєв», але зумів зберегти власний стиль.
Віталій Червоний - соліст-тенор, учасник знаменитої групи «Сябри». Його впізнаваний голос звучав на семи дисках-гігантах, записаних ВІА "Сябри", на багатьох концертних майданчиках СРСР і за кордоном, по телебаченню і радіо.
Олег Верді - яскравий молодий виконавець, що полонив журі шоу Х-фактор, своєю щирістю і глибиною виконання, що продовжує радувати, дивувати і завойовувати любов глядачів авторськими піснями.

Для Вас прозвучать найпопулярніші пісні 60х-80х, музика під яку знайомилися і закохувалися кілька поколінь. Зворушлива ніжність і відчайдушної веселості, безмежна віра і поетична смуток - в цих піснях є все!

Старшому поколінню їх пісні близькі і зрозумілі, це пісні їх молодості, їх перше кохання. Для молодого покоління це можливість краще пізнати і зрозуміти своїх близьких.

Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії, згадати або ж тільки дізнатися золоті шлягери, які чіпають серця кількох поколінь. Запрошуємо Вас поринути в Мелодії Любові!

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 700 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Dakh Daughters. Концерт на терасі 04 серпня 19:00, Вт Dakh Daughters. Концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. Dakh Daughters. Концерт на терасі Вже не хочу 04 серпня Dakh Daughters. Концерт на терасі D12 Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати