Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль

4 жовтня 2019, Пт. 19:00
Харківська обласна філармонія Харків, вул. Університетська, 11
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль?

1. 4 жовтня в 19.00 в Філармонії відбудеться прем'єра концертної програми.
2. «Мелодії Любові», присвяченої творчості справжніх легенд радянської естради - Мусліма Магомаєва, Валерія Ободзінского, Едуарда Хиля.
3. Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії.

У цей літній вечір в прекрасному симфонічному звучанні Академічного Симфонічного Оркестру Харківської Обласної Філармонії під керуванням Юрія Янко будуть виконані усіма улюблені пісні - «Ці очі навпроти», «Королева Краси», «Мелодія», «Як проводжають пароплави», «Білі Крила» і багато, багато інших.

Солісти прем'єрної програми:

Вагіф Нагієв - блискучий молодий виконавець, який володіє неймовірно красивим і сильним голосом, який підкорив журі шоу «Голос», який запам'ятався глядачам своїм віртуозним виконанням пісні «Синя вічність», відразу ж отримав титул «Молодий Магомаєв», але зумів зберегти власний стиль.
Віталій Червоний - соліст-тенор, учасник знаменитої групи «Сябри». Його впізнаваний голос звучав на семи дисках-гігантах, записаних ВІА "Сябри", на багатьох концертних майданчиках СРСР і за кордоном, по телебаченню і радіо.
Олег Верді - яскравий молодий виконавець, що полонив журі шоу Х-фактор, своєю щирістю і глибиною виконання, що продовжує радувати, дивувати і завойовувати любов глядачів авторськими піснями.

Для Вас прозвучать найпопулярніші пісні 60х-80х, музика під яку знайомилися і закохувалися кілька поколінь. Зворушлива ніжність і відчайдушної веселості, безмежна віра і поетична смуток - в цих піснях є все!

Старшому поколінню їх пісні близькі і зрозумілі, це пісні їх молодості, їх перше кохання. Для молодого покоління це можливість краще пізнати і зрозуміти своїх близьких.

Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії, згадати або ж тільки дізнатися золоті шлягери, які чіпають серця кількох поколінь. Запрошуємо Вас поринути в Мелодії Любові!