Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль

7 грудня 2019, Сб. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.

Про подiю

Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль в Одеса! Чекаємо вас 2019-12-07 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на концерт Мелодії любові. Магомаєв, Ободзинський, Хіль?

1. 7 грудня о 19.00 в Філармонії відбудеться прем'єра концертної програми.
2. «Мелодії Любові», присвяченої творчості справжніх легенд радянської естради - Мусліма Магомаєва, Валерія Ободзінского, Едуарда Хиля.
3. Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії.

У цей літній вечір в прекрасному симфонічному звучанні естрадно-симфонічного оркестру під керуванням Ігоря Знатокова будуть виконані усіма улюблені пісні - «Ці очі навпроти», «Королева Краси», «Мелодія», «Як проводжають пароплави», «Білі Крила» і багато, багато інших.

Солісти прем'єрної програми:

Роман Руссу - одеський співак, що став широко відомим в країні і за її межами завдяки участі в телешоу "Голос Країни 7" (команда Потапа). Унікальний тембр голосу артиста підкорив не одну сцену і точно змусить закохатися в цього харизматичного одесита при першій же зустрічі і Вас! Віталій Червоний - соліст-тенор, учасник знаменитої групи «Сябри». Його впізнаваний голос звучав на семи дисках-гігантах, записаних ВІА "Сябри", на багатьох концертних майданчиках СРСР і за кордоном, по телебаченню і радіо. Олег Верді - яскравий молодий виконавець, що полонив журі шоу Х-фактор, своєю щирістю і глибиною виконання, що продовжує радувати, дивувати і завойовувати любов глядачів авторськими піснями.

Для Вас прозвучать найпопулярніші пісні 60х-80х, музика під яку знайомилися і закохувалися кілька поколінь. Зворушлива ніжність і відчайдушної веселості, безмежна віра і поетична смуток - в цих піснях є все!

Старшому поколінню їх пісні близькі і зрозумілі, це пісні їх молодості, їх перше кохання. Для молодого покоління це можливість краще пізнати і зрозуміти своїх близьких.

Запрошуємо Вас поринути в атмосферу романтики і ностальгії, згадати або ж тільки дізнатися золоті шлягери, які чіпають серця кількох поколінь. Запрошуємо Вас поринути в Мелодії Любові!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 1 Подія Рок балади і Віртуози Києва 15.12 - 15.12.2019 Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати