Мелодії Пробудження

19 липня 2018, Чт. 19:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Мелодії Пробудження"?

1. Музичний перформанс подарує вам стан рівноваги і внутрішній спокій.
2. Особлива атмосфера гарантована.
3. Незвичні мелодії, які запам'ятаються надовго.

19 липня в Будинку кіно відбудеться незвичайний захід. Приходьте на вечір тибетських мантр, які виконає Лама Тензин Зангпо. Крім цього, на вас чекають монгольські, казахські, тувинські мелодії в авторській інтерпретації від Назгуль Шукаєвої.

Голос Лами Тензіна втілює в собі багатовікову традицію ритуального вокалу буддійських ченців Тибету. Щорічно він проводить численні концерти та семінари по всьому світу та дає своїм учням настанови. Лама Тензин здобув визнання як виконавець тибетських мантр, прославившись в багатьох країнах через унікальний тембр голосу. А поєднання зі світоглядом дозволяє йому виразно передавати всю глибинну суть буддійського вчення.

Назгуль Шукаєва – це співачка, яка майстерно володіє різними вокальними техніками, зокрема шаманською технікою горлового співу, яка зародилася на території Казахстану ще в стародавні часи. Виконавиця дає справжні музичні перформанси, створюючи особливу атмосферу самопізнання, відкриття в собі гармонії і чистоти. До речі, кошти від продажу квитків на концерт підуть на підтримку автентичної буддійської традиції навчання, а також практики на благо живих істот в непальських монастирях Чок'ї Ньіма Рінпоче.

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати