- 50% на другий

Melovin & Kadnay in NRJ Live Party

20 липня 2019, Сб. 22:00
CoCo Beach Club Одеса, 13-а станція Великого Фонтану
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Джигана?

1. Радіо NRJ: топова радіостанція, яка дотримується принципу "краще більше, ніж менше". Це стосується всього: хітів популярних виконавців в ротації, розіграшу квитків на мега-концерти Енріке Іглесіаса і Monatik, прямі включення з кращих столичних фестивалів Atlas Weekend і UPark Festival. Тому і вечірка радіостанції повинна бути максимально ефектною, епічність і багатолюдній!
2. Кращі українські виконавці: помітно, що NRJ тримають руку на пульсі народного смаку в музиці, тому на святковій вечірці запрошені тільки кращі з кращих - Melovin, Kadnay & TBA
3. Крута вечірка: Коли в одному приміщенні збираються головні музичні групи країни, веселі ювіляри і віддані слухачі радіостанції - вечірка пройде гарантовано класно, подарує вам купу незабутніх емоцій і змусить танцювати до упаду!

В Суботу, 20 липня, вас чекає ніч вибухового драйву і класної музики, адже пройде вечірка за підтримки РАДІО NRJ - самої запальною і молодіжної радіостанції в Україні

Special guest: Kadnay - це інді-поп колектив з України, який користується великою популярністю на сьогоднішній день. Хлопці брали участь на національному відборі Євробачення 2017, і увійшли до фінального відбір Євробачення 2018.

Mеlovin - молодий український співак і композитор. Став переможцем 6 сезону вокального проекту «Х-Фактор». У 2018 Melovin представив Україну на конкурсі «Євробачення».

Вхід з 18 років.