Мене прислав доктор Хоу

19 травня 2018, Сб. 12:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Мене прислав доктор Хоу у Києві - фото №1 picture
Мене прислав доктор Хоу у Києві - фото №2 picture
Мене прислав доктор Хоу у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Театр на Липках представляє спектакль «Мене прислав доктор Хоу».

Режисер-постановник - Юрій Лізенгевич.

В основі цієї постановки - відома п'єса Вільяма Гібсона під назвою «Створивши диво». Роман народжувався на тлі реальної історії Хелен Келлер, дівчинки, яка втратила слух і зір у ранньому віці. Життя дитини було обмежене сильною злістю і непокорою. При цьому душа піддавалася стражданням і жадала кохання, захисту.

Батьки Хелен, намагаючись допомогти дочці, пишуть листа знаменитому лікарю Хоу. Його відповіддю став приїзд молодої вчительки Енні Саллівен, якій вдалося подолати власні фізичні недоліки. Її методи спочатку викликають сумніви і скептичне ставлення сім'ї Келлер. Чи зможуть вони змиритися з вчителькою? Енні не відступає від своєї головної місії. Як підсумок - диво: маленька Хелен пише і читає, знову взаємодіючи з навколишнім світом.

Незабаром у світ вийшла книжка Келлер під назвою «Історія мого життя». Її, без сумнівів, можна назвати посібником для тих, хто втратив віру в себе і сенс життя.

Приходьте й выдчуйте найглибші емоції від цієї справжньої і дуже зворушливої історії.

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Господин хороший 29 жовтня 19:00, Пн Господин хороший Театр музкомедії, Одеса від 680 грн. Господин хороший Вже не хочу 29 жовтня Господин хороший Театр музкомедії Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати