14 лютого 2019, Чт. 19:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

14 лютого у львівському клубі Picasso відбудеться великий святковий концерт популярного українського рок-гурту «Мері». Всі пісні, від яких щемить серце, - «Сестра», «Ромео», «Меридіани», «Kiss на Біс», «Малятко», Miss - і багато інших хітів прозвучать цього вечора для милих дам.

У творчій скарбничці групи «Мері» - чотири альбоми. Перший з них, «Меридіани», був, до речі, презентований в грудні 2007 саме в клубі Picasso. Так що для колективу це - знакове місце і, напевно, музикантам захочеться поділитися з залом своїми переживаннями - тут і зараз. Впевнені, емоційний відгук залу не змусить себе довго чекати. І якщо вам захочеться співати, танцювати або просто помовчати, ледь стримуючи сльози, - просто будьте собою.

Віктор Винник та група «Мері» вже багато років дарують свої чесні, красиві і відкриті пісні українській та зарубіжній публіці. Концерти колективу з успіхом проходили не тільки в Україні, але і в Європі і Америці.

У репертуарі групи багато романтичних композицій, а також патріотичних пісень, присвячених українським військовим. Кліп на одну з них - «Про них» - Віктор Винник та його команда презентували в жовтні 2017, напередодні Дня Захисника України.

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати