17 травня 2019, Пт. 22:00
Forsage Dance Club Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Merk & Kremont у Києві - фото №1 Merk & Kremont у Києві
Merk & Kremont у Києві - фото №2 Merk & Kremont у Києві афіша
Merk & Kremont у Києві - фото №3 Merk & Kremont у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на вечірку Merk & Kremont?

1. "Sad Story", "Hands Up" і "Sushi" - топ хіти на TV і радіо, очолюють чарти і набирають мільйони переглядів на YouTube.
2. Гостей клубу чекає унікальне святкове шоу #PartyHub за участю повітряних гімнастів і акробатів, шоу-балетів та аніматорів.
3. Це дійсно варто не тільки почути, а й побачити!

Денс-клуб Форсаж влаштовує грандіозну вечірку на честь дня народження!

За багаторічною традицією, гостями свята стануть зірки світової величини - проект Merk & Kremont, хіти якого "Sad Story", "Hands Up" і "Sushi" звучать в гарячій ротації музичних тв каналів і радіостанцій, очолюють чарти і набирають мільйони переглядів на YouTube.

C 2015 го року два діджея і продюсера з Мілана Federico Merk і Giordano Kremont виступають на великих музичних фестивалях, з'являються в рейтингу Mix Mag's Top 100 і продовжують активно працювати в студії. Навесні того ж року діджеї випустили за підтримки лейблу Spinnin 'Records трек "Get Get Down", який став одним з головних хітів літа. Не менш успішними стали їх нові треки "Invisible", "GANG", "Turn It Around".

У лютому 2018 року Merk & Kremont порадували фанатів новим треком "Fire", а липневий реліз "Sad Story (Out Of Luck)" став мегахитом, які мають вже більше 46-ти мільйонів переглядів на YouTube. В кінці 2018 го і початку 2019 го дме випустив одні з головних танцювальних хітів сезону - "Hands Up" і "Sushi" - саме ці треки зараз звучать на всіх найбільших фестивалях і танцполах кращих клубів по всьому світу.

Крім виступу зоряного дуету, гостей клубу чекає святкове шоу #PartyHub за участю повітряних гімнастів і акробатів, шоу-балетів та аніматорів, а також резидента європейських топ-лейблів Spinnin 'records і Hexagon, треки якого стали хітами найбільшого фестивалю електронної музики Tomorrowland - Dj Sagan і резидентів клубу: Dj Lady Shelly, Dj Sobi, Smartboy і Mc Ендрю.