24-pay-mark Created with Sketch.

Мертвий півень. In gallo veritas

18 листопада 2023, сб. 18:00-20:00
ALIVE Ужгород, вул.Капушанська, 20
від 350 ₴
від 350 ₴

Галерея

Про подiю

«Мертвий півень» - легендарний гурт, відомий, у першу чергу, піснями на вірші українських поетів: Юрія Андруховича, Віктора Неборака, Олега Лишеги, Юрка Позаяка та багатьох інших.

«Ми помрем не в Парижі», «Б’ютіфул Карпати», «Ми так жили немов співали джаз…» - назви цих пісень проспіває майже кожен, хто любить українську музику.

Після 12-річної перерви гурт тріумфально повернувся на сцену великим концертом у Львові, де представив нових музикантів: Юрка Рокецького (вокал), Любка Радомського (саксофон, сопілка, флейта) та Андрія Альфавицького (перкусія).

Із «золотого» складу в гурті незмінні Олег «Джон» Сук (бас), Роман Чайка (гітара), Юрій Чопик (акустична гітара) та Олесь Слободян (барабани).

Півні встигли випустити вже чотири свіжі сингли: "Переваги окупаційного режиму" з Жаданом і Собаками", ніжний переспів пісні «Гобелен» спільно з Христиною Соловій, баварську присвяту артилеристам "Камаради" та live-версію «Бʼютіфул Карпати» записану у червні під час першого виступу у новому складі. Також на ютубі гурту опубліковані кілька пісень з великого концерту Львові, на яких можна ознайомитись із новими музикантами.

Зі світлою памʼяттю про Михайла Барбару та Любомира Футорського, які вже відійшли у кращі світи…


Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати