30 березня 2019, Сб. 18:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ Metal Bleeding?

1. Море драйву та емоцій.
2. Класний лайн-ап, який порадує хітами.
3. Ідеальний привід провести вечір з друзями.

Metal Bleeding - це суміш мороку і яскравості, мелодики і хард-року, спокою і божевілля!

Барвистий і не стереотипний лайн-ап:

SCARLETH - яскравий і досвідчений колектив, що виконує музику на стику сучасної тяжкості і різнопланового мелодизма. На рахунку групи сотні виступів, два повноформатних альбоми виданих за кордоном і участь в численних фестивалях.

BATTLE UP - важкий грув з домішками хардкору, це не просто слова, це цікаве і яскраве шоу.

SILUR - група, яка була створена в 2005 році і за час свого існування пережила багато змін. Але одне залишилося не зміниться прекрасна якісна подача і енергетика, прогресивний і мелодійний death.

ETERNAL CONFLICT - це київська modern melodic death metal група. Особливістю музики є сюжетність. Все пісні між собою пов'язані однією історією. Дія відбувається у вигаданому фентезійних світі з домішками стим-панка "Пайдерум". Основні теми, які зачіпаються в оповіданні - це протистояння порядку і хаосу, і конфлікт людей і богів.

KORYPHEUS - відносно молода група, заснована досвідченими музикантами в 2016 році. Матеріал групи насичений, гармонійний і прогресивний. Хлопці постаралися і видали програму, де кожен трек доповнює один одного і всі вони пов'язані стилістично. На рахунку Korypheus вже багато яскравих лайв і релізів.

MAGUA - музична група, експериментуючи та змішуюча в своїй творчості безліч музичних стилів - alternative rock, new wave, indie та інші.

Всі ці 6 команд влаштують повний розгром в твоїй свідомості і залишать дуже багато спогадів і емоцій!