Metal Madness

25 травня 2019, Сб. 17:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Metal Madness у Києві - фото №1 Metal Madness у Києві
Metal Madness у Києві - фото №2 Metal Madness у Києві афіша
Metal Madness у Києві - фото №3 Metal Madness у Києві квитки
Metal Madness у Києві - фото №4 Metal Madness у Києві на concert.ua
Metal Madness у Києві - фото №5 Metal Madness у Києві фото
Metal Madness у Києві - фото №6 Metal Madness у Києві піти
Metal Madness у Києві - фото №7 Metal Madness у Києві дивитись
Metal Madness у Києві - фото №8 Metal Madness у Києві квитки

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ФЕСТИВАЛЬ METAL MADNESS?

1. Це день народження твоїх друзів Mad Art Promotion.
2. Це, як завжди, неповторне і незабутнє шоу.
3. Лайн-ап, який ти любиш, чекав і хотів!

METAL MADNESS відкриває свої двері в цьому році традиційно в кінці травня!

Чому? Адже це не просто фестиваль, це День Народження тієї самої організації, яка робить твоє життя яскравіше за допомогою івентів - Mad Art Promotion!

В цей травневий вечір в клубі MonteRay Live Stage на сцені зберуться улюблені і довгоочікувані команди як з України, так і з інших країн!

За традицією на фестивалі ти понесешся в слем і мош, зірвеш голос під улюблені хіти, відкриєш для себе нові імена і звичайно отримаєш неймовірну кількість емоцій!

Давай проведемо весну разом і зустрінемо літо саме так, як потрібно!

Зустрічаємо:

SPACE OF VARIATIONS - Вінницька chaotic hardcore / post-hardcore банда, яка рве всі шаблони, має багатий сценічний досвід і прокачає так, як ніколи. Ці хлопці двічі були визнані кращим українським метал-колективом за версією BUMA в 2015 і 2017 році. Не так давно випустили крутий альбом MIND DARKNET, а в 2019 році цікаво подали екранізацію треку MOONLIGHT.

Confessions Of A Traitor - круті металкорщікі з Лондона, які знають, як прокачати зал і вже неодноразово закохали в себе українських фанів важкої музики.

BOJEVILLA - їх подача і стиль спілкування зі сцени - це щось нове, хаотичне, драйвове і в якійсь мірі душевне.

SAREA - хлопці, яких ви просили і чекали вже давно, а ми не втрачаємо можливості запросити саме тих, кого ви хочете! Шведи, які грають сучасний мелодійний метал і радують слухача крутими лайвами.

THE HIRAETH - Київський, відносно молодий, але вже відомий в наших колах колектив металкорщіков. На їхньому рахунку є велика кількість крутих лайвів як в Києві, так і по Україні. Не так давно хлопці випустили свій перший кліп, активно записують альбом і представлять новий матеріал на METAL MADNESS!

Схожі події

КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати