24-pay-mark Created with Sketch.

Гурт Металеві Квіти

12 червня 2024, ср. 19:00-21:00
GARNISON MILITARY PUB Київ, вул. Хрещатик, 15/4 (Пасаж)
від 200 ₴
від 200 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт гурту Металеві Квіти відбудеться в Києві 12 червня 2024 року о 19:00 в GARNISON MILITARY PUB.

Чому варто піти на концерт гурту Металеві Квіти у Києві?

  1. Гурт, чия творчість чіпляє за живе.
  2. Акустичне виконання авторських пісень.
  3. Подія, що дарує надію і зміцнює віру.

Концерт гурту Металеві Квіти у Києві

Пісні поп-рок гурту Металеві Квіти – це щира лірична сповідь фронтовика. Засновано колектив військовим хірургом та кулеметником «Вулканом». Соліст має особливості слуху і мови, але це не стає на заваді прекрасному виконанню. Тембр вокаліста викличе «мурахи» по шкірі з перших секунд виступу. Руслан та Роман мають у своєму репертуарі чимало проникливих композицій. Серед них – створена у перший тиждень повномасштабної війни робота «Іній». Вона була записана спільно з продюсером Foley та звучала на хвилях радіостанцій України та Європи більше 70 тисяч разів, ставши гімном підтримки ЗСУ.

Душевне виконання пісень війни, народжених мужністю

Чимало композицій гурту Металеві Квіти було написано в окопах. Їхніми рядками говорить душа, понівечена важкими днями на фронті. Та, попри все, це пісні, сповнені надії та віри у незламність духу. Дебютна композиція гурту «Лист додому», «Іній» та чимало авторських композицій в акустичних аранжуваннях чекають на вас цього вечора. Приходьте й розділіть глибокі та щирі почуття разом з виконавцями!

Де купити квитки на концерт гурту Металеві Квіти у Києві?

Обирайте квитки вже сьогодні онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 10 років без надання окремого місця
✅ 13+
⌚️ Тривалість: 120-150 хвилин
🛡 У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено (за можливості подальшого проведення)

🎫 Вхід до концертної зали: 200 грн

🍽️ Вхід до гастрономічних залів (без концертної програми) вільний

-30% ЗНИЖКА для Захисників на все меню (крім бару)


Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати