22 червня 2019, Сб. 19:00
Театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-А
від 235 грн.
від 235 грн.

Галерея

Метаморфоза у Києві - фото №1 Метаморфоза у Києві
Метаморфоза у Києві - фото №2 Метаморфоза у Києві афіша
Метаморфоза у Києві - фото №3 Метаморфоза у Києві квитки
Метаморфоза у Києві - фото №4 Метаморфоза у Києві на concert.ua
Метаморфоза у Києві - фото №5 Метаморфоза у Києві фото
Метаморфоза у Києві - фото №6 Метаморфоза у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Метаморфоза»?

1. Унікальна комбінація анімації, музики та акторської майстерності.
2. Вистава, створена 2015-2016 роках після Революції Гідності і про метаморфози в суспільстві.
3. Жива музика, створена сучасними голандськими композиторами.

“Метаморфоза” - музична, візуально-пластична вистава про сучасну українську повсякденність та зміни в країні.

Це відображення змін, що відбуваються в українському суспільстві, за допомогою фізичного театру, анімації та живої музики. Вистава була створена в рамках арт-резиденції в Любліні (Польща) в січні 2016 року.

Під час роботи над виставою, учасники проекту обговорювали актуальні проблеми сьогодення. На прикладі України у виставі розглядаються теми, які поширені в суспільстві кожної країні: свобода, сила влади, війна, національні інтереси, агресія, відповідальність, толерантність, пам’ять та прагнення до змін.

Питання “як вирішити всі ці проблеми” складне, і на нього намагалися знайти відповідь учасники проекту.

Наша вистава показує частини з життя українців та світу, що їх оточує. Ми маємо пам’ятати, що рішення - в кожному з нас і, відчувши власну силу разом ми зможемо побудувати нове здорове суспільство.

Цей перформанс відбувається в рамках Mime Wave Festival - першого міжнародного фестивалю фізичного театру. Більше інформаціі про вистави, майстер-класи та лекціі: www.mimewave.com. Фестиваль підтримано Culture Bridges Programme.

Вистава без тексту

Інші дати

Схожі події

Квест-музей. Сила підпису 28 листопада 11:00, Чт Квест-музей. Сила підпису Київ, Галерея «Лавра» від 25 грн. Квест-музей. Сила підпису Вже не хочу 28 листопада Квест-музей. Сила підпису Галерея «Лавра» Придбати фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020